komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 19 lutego 2020

Arnolda, Konrada

I Charytatywny Bal Przedsiębiorców

czwartek, 1.1.1970 01:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1838
kategorie artykułu:

Integracja przedstawicieli lokalnego świata biznesu. Dobra zabawa połączona z networkingiem i niesieniem pomocy potrzebującym dzieciom. 8 lutego na Zamku Książ odbędzie się Bal Przedsiębiorców organizowany przez świdnickie Stowarzyszenie „Budzik”. 

Bal Przedsiębiorców to wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców z powiatów świdnickiego, wałbrzyskiego i dzierżoniowskiego. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie „Budzik” to wytworny bal w królewskich komnatach na Zamku Książ, uroczysta kolacja, barmańskie show, muzyka na żywo do białego rana i atrakcja wieczoru, jaką będzie emocjonujący występ nowoczesnego iluzjonisty Magic of Y. 

W balu mogą wziąć udział mikrofirmy i działalności jednoosobowe oraz duże firmy zatrudniające pracowników. Wydarzenie stwarza możliwość spotkania i poznania się przedsiębiorców, którzy na co dzień z wielu powodów nie mają ze sobą styczności. Mnogość branż, instytucji oraz oprawa balu umożliwią nawiązanie bliższych znajomości i być może wspaniałych kontraktów na przyszłość.

- Działalność charytatywna to główna misja Stowarzyszenia „Budzik”. Dlatego podczas Balu Przedsiębiorców prowadzone będą licytacje usług ofiarowanych przez przedsiębiorców. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na szczytny cel, jakim jest leczenie trojga dzieci: Laury z Wałbrzycha, Marysi z Bielawy oraz Michałka ze Świdnicy – opowiada Anna Jaworska, organizator balu i prezes Stowarzyszenia „Budzik”.

I Charytatywny Bal Przedsiębiorców to nie tylko okazja do zabawy i pomagania. Firmy mogą skorzystać z szerokiej oferty promocyjnej i pakietów wspierających zwiększenie świadomości marki oraz spełniających ich cele marketingowe. Zainteresowani zakupem biletu na bal, zrobią to za pośrednictwem strony: http://bal.stowarzyszenie-budzik.pl/kup-bilet/

Przedsiębiorcy chcący skorzystać z oferty promocyjnej proszeni są o wiadomość na adres kontakt@stowarzyszenie-budzik.pl

Wszystkie informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronie: http://bal.stowarzyszenie-budzik.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/balprzedsiebiorcow/

 

Wasze komentarze

wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
poniedziałek, 17.2.2020 15:05
poniedziałek, 17.2.2020 11:10
poniedziałek, 17.2.2020 10:59
Pośrednictwo EUCO
Pośrednictwo EUCO
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SKUP AUT
SKUP AUT
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki