komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 23 lipca 2019

Stwosza, Bogny

Grzegorz Osiecki nowym prezesem żarowskiego ZWiK-u

wtorek, 18.6.2019 11:32 , komentarze: 0 , odsłony: 1563
kategorie artykułu:

Grzegorz Osiecki został z dniem 17 czerwca 2019r. powołany na stanowisko nowego prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie.

Na to stanowisko powołany został podczas walnego zgromadzenia, które odbyło się wczoraj w żarowskim ZWiK-u.

Do tej pory Grzegorz Osiecki był zastępcą burmistrza Miasta Żarów. W Urzędzie Miejskim w Żarowie pracował od 1 marca 2009 roku. Ma 44 lata, ukończył studia magisterskie na kierunku Gospodarka Nieruchomościami oraz studia podyplomowe Samorząd Terytorialny.

W Urzędzie Miejskim w Żarowie odpowiedzialny był za nadzorowanie inwestycji realizowanych na terenie gminy Żarów, zajmował się także sprawami związanymi z tematyką kanalizacyjną i przebudową wodociągów. Sprawował także nadzór nad realizacją inwestycji unijnych związanych z budową kanalizacji w Wierzbnej oraz Bożanowie.

Grzegorz Osiecki zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego prezesa ZWiK-u Waldemara Baranowskiego, który przechodzi na zasłużoną emeryturę.

– Serdecznie dziękuję byłej burmistrz Żarowa Lilli Gruntkowskiej oraz burmistrzowi Leszkowi Michalakowi za możliwość pracy na rzecz mieszkańców gminy Żarów. Za pomoc dziękuję także wszystkim radnym Rady Miejskiej, sołtysom, przedstawicielom stowarzyszeń, klubów sportowych, pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Sportu, Ośrodka Pomocy Społecznej oraz biblioteki w Żarowie, seniorom z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, prezesom i dyrektorom zakładów pracy. Dziękuję również wszystkim moim współpracownikom. Podziękowania składam także dotychczasowemu prezesowi Waldemarowi Baranowskiemu za współpracę i zaangażowanie. Mojemu następcy życzę powodzenia, a ze swojej strony deklaruję wszelką pomoc – mówi nowy prezes ZWiK Grzegorz Osiecki.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 10 godz temu
10
piątek, 19.7.2019 09:16
czwartek, 18.7.2019 09:29
1
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC