komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 18 sierpnia 2019

Ilony, Bronislawa

Gruszka Run - Gruszów walczy o wyjątkową imprezę biegów. Ostatni dzień głosowania!

poniedziałek, 13.5.2019 09:04 , komentarze: 0 , odsłony: 1343
kategorie artykułu:

Imprezę biegową pod nazwą Gruszka Run planują zorganizować we wrześniu 2019 roku mieszkańcy Gruszowa. To z ich inicjatywy złożony został projekt do konkursu Aktywny Dolny Śląsk w ramach Dolnośląskiego Funduszu Obywatelskiego. Teraz czas na głosowanie. Patrząc z jaką pasją mieszkańcy zabrali się do organizacji tej imprezy, to szanse na uzyskanie wsparcia finansowego na to wydarzenie są naprawdę duże.

Pomysł na organizację biegu narodził się w głowie Patrycji Taratuty - młodej, osiemnastoletniej mieszkanki Gruszowa. Patrycja od kilku lat osiąga znaczące sukcesy w imprezach biegowych organizowanych w całej Polsce. Wokół siebie ma dużą grupę zapalonych biegaczy, którzy wspierają ją w tym pomyśle.

- Cieszę się, że to co jeszcze niedawno było moim marzeniem, powoli staje się faktem - mówi młoda gruszowianka. - Z dnia na dzień przybywa nowych pomysłów i osób chętnych do współpracy  - dodaje. - Teraz skupiamy się na finałowym głosowaniu w konkursie Aktywny Dolny Śląsk, w którym walczymy o 19 980 zł na organizację biegu.

Motywem przewodnim jesiennego wydarzenia będzie oczywiście gruszka, która zostanie wykorzystana przez organizatorów w kilku punktach programu.

Gruszka Run odbędzie się 7 września 2019 r. W biegu weźmie udział 200 dorosłych  na dystansach 4,5 km i 9 km i 100 młodych biegaczy w kategoriach: 0-4, 5-7 i 8-12 lat. Dla zawodników przewidziano pakiety startowe, medale, a dla najlepszych puchary i nagrody. Przed imprezą uruchomione zostaną zapisy na portalu obsługującym zgłoszenia on-line. Na miejscu przygotowana zostanie przez mieszkańców Gruszowa strefa gastronomiczna dla zawodników i kibiców, profesjonalne biuro zawodów, oznakowanie i zabezpieczenie trasy, linia start/meta, nagłośnienie, ścianka do zdjęć. Przewidziano również zorganizowanie strefy zabaw dla dzieci z urządzeniami rekreacyjnymi i animacjami dla najmłodszych.

Jak zagłosować?

Głosowanie odbywa się na stronie Aktywny Dolny Śląsk przygotowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

1 mieszkaniec Dolnego Śląska w trakcie trwania całego głosowania może oddać tylko 1 głos Musisz mieć minimum 16 lat.

Wejdź na stronę www.aktywny.dolnyslask.pl, zakładka “Głosuj”  

Wpisz dane do głosowania: imię i nazwisko, pesel i nr telefonu do weryfikacji, kod pocztowy

Wybierz projekt nr 32 - Gruszka Run, okręg wałbrzyski, projekt sportowy

Przyjedź 7 września na pierwszą edycję Gruszka Run!

Zaproś do głosowania rodzinę i znajomych

Głosowanie trwa od 13 do 26 maja 2019 r.

Szczegóły dotyczące biegu znajdziecie na www.facebook.com/GruszkaRun

 

 

Wasze komentarze

piątek, 16.8.2019 10:17
2
środa, 12.6.2019 09:56
Praca na GoWork
Praca na GoWork
SKUP AUT
SKUP AUT
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC