komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 24 stycznia 2020

Felicji, Franciszka

Gminne zawody pływackie

piątek, 13.12.2019 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 351
kategorie artykułu:

Na krytej pływalni rywalizowali uczniowie Szkół Podstawowych z terenu gminy Żarów.

Dla najlepszych zawodników organizatorzy ULKS Piast 2008 Żarów oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotowali medale oraz pamiątkowe medale.

W zawodach wystartowało blisko 100 uczniów.

Medale młodym pływakom wręczali Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie i wicedyrektor Adam Ciupiński oraz Tomasz Pietrzyk Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu i wicedyrektor Anna Suchodolska.

Wyniki zawodów:

Dziewczęta

  • Rocznik 2011-2012, 25 m – styl dowolny
    • 1. Lilianna Sondej – SP Zastruże – 31,29
    • 2. Anna Chodyniecka – SP Żarów – 31,41
    • 3. Martyna Plicner – SP Żarów – 32,04
    • 4. Maja Dawlewicz – SP Żarów – 33,05
    • 5. Alicja Karolczak – SP Żarów – 33,98
    • 6. Lena Momot – SP Żarów – 34,46
    • 7. Kaja Duszyńska – SP Żarów – 34,88
    • 8. Lena Wasik – SP Żarów – 37,98
    • 9. Kalina Janicka – SP Żarów – 42,31
    • 10. Anna Burdzińska – SP Żarów – 42,66
    • 11. Anastazja Stuuzih SP Zastruże – 44,10
    • 12. Hanna Bujak – SP Żarów – 48,81
    • 13. Apolonia Stuuzik – SP Zastruże – 50,96
    • 14. Bianka Mikołajek – SP Mrowiny 1,14,48
  • Rocznik 2010, 25 m – styl dowolny
    • 1. Natalia Haraszczuk – SP Żarów – 25,70
    • 2. Paula Kluzek – SP Zastruże – 31,22
    • 3. Kinga Wąs – SP Mrowiny – 31,24
    • 4. Cecylia Kaczmarek – SP Żarów – 31,50
    • 5. Emilia Wójcik - SP Mrowiny – 45,32
    • 6. Zuzanna Policht – SP Mrowiny – 50,07
    • 7. Nikola Lesiak – SP Zasruże – 57,35
    • 8. Małgorzata Adamek – SP Żarów – 1,26,56
  • Rocznik 2009, 50 m – styl dowolny
    • 1. Nikola Przybylska – SP Żarów – 48,77
    • 2. Natalia Okarma – SP Żarów – 59,44
    • 3. Nadia Godlewska – SP Żarów – 1,06,28
    • 4. Blanka Drąg – SP Żarów – 1,07,41
    • 5. Natalia Momot – SP Żarów – 1,17,36
    • 6. Sabina Kuper – SP Żarów – 1,21,03
    • 7. Paulina Borowiec – SP Żarów – 1,33,16
  • Rocznik 2007-2008, 50 m – styl dowolny
    • 2. Maria Suchodolska – SP Żarów – 49,70
    • 3. Zofia Marczyńska – SP Żarów – 50,55
    • 4. Zofia Podolak – SP Żarów – 50,98
    • 5. Oliwia Hening – SP Zastruże – 51,87
    • 6. Emilia Szydłowska – SP Żarów – 52,20
    • 7. Julia Śliwa – SP Żarów – 54,15
    • 8. Kinga Mierlak – SP Żarów – 55,98
    • 9. Zuzanna Kamińska – SP Żarów – 56,76
    • 10. Maja Kołodko – SP Żarów – 57,43
    • 11. Kamila Kądziołka – SP Żarów – 57,79
    • 12. Wiktoria Mann – SP Żarów – 58,26
    • 13. Zuzanna Stężycka – SP Żarów – 58,37
    • 14. Angelika Kołodziejczyk – SP Żarów – 1,12,44
    • 15. Lena Błaszczyk – SP Żarów – 1,12,75
    • 16. Weronika Prosianiuk – SP Żarów – 1,30,16
  • Rocznik 2005-2006, 50 m – styl dowolny
    • 1. Róża Kulpińska – SP Zastruże – 53,91

Chłopcy

  • Rocznik 2011-2012, 25 m – styl dowolny
    • 1. Kajetan Kalina – SP Żarów – 29,81
    • 2. Jan Rudnik – SP Żarów – 32,00
    • 3. Jan Bednarski – SP Żarów – 32,09
    • 4. Piotr Odon – SP Zastruże – 33,92
    • 5. Samuel Daniel – SP Mrowiny – 35,44
    • 6. Alexander Borowski – SP Mrowiny – 36,08
    • 7. Adam Kądziołka – SP Żarów – 37,49
    • 8. Piotr Skrzypiec – SP Żarów – 39,58
    • 9. Michał Kukla – SP Żarów – 40,81
    • 10. Filip Borowiec – SP Zastruże – 42,66
    • 11. Marcel Andrzejak – SP Zastruże – 45,69
    • 12. Jan Suchodolski – SP Żarów – 56,30
    • 13. Ignacy Derek-Czekaj – SP Żarów – 56,73
  • Rocznik 2010, 25 m – styl dowolny
    • 1. Patryk Wilczyński – SP Zastruże – 23,87
    • 2. Szymon Krajewski – SP Zastruże – 29,67
    • 3. Bartosz Sęga – SP Żarów – 30,26
    • 4. Oliwier Wygodzki – SP Żarów – 30,83
    • 5. Marcel Diduszko – SP Żarów – 32,18
    • 6. Borys Król – SP Żarów – 36,29
    • 7. Bartosz Policht – SP Żarów – 39,69
    • 8. Marcel Osiecki – SP Żarów – 42,22
    • 9. Piotr Wysowski – SP Żarów – 46,69
  • Rocznik 2009, 50 m – styl dowolny
    • 1. Yanko Matueya – SP Żarów – 59,75
    • 2. Zbigniew Kaczmarek – SP Żarów – 1,02.49
    • 3. Dawid Kozłowski – SP Żarów – 1,05,88
    • 4. Dorian Dola – SP Żarów – 1,16,54
  • Rocznik 2007-2008, 50 m – styl dowolny
    • 1. Bartosz Sułek – SP Żarów – 45,93
    • 2. Szymon Kulpiński – SP Zastruże – 47,92
    • 3. Łukasz Górski – SP Zastruże – 50,34
  • Rocznik 2007-2008, 50 m – styl dowolny
    • 1. Bartosz Sułek – SP Żarów – 45,93
    • 2. Szymon Kulpiński – SP Zastruże – 47,92
    • 3. Łukasz Górski – SP Zastruże – 50,34
    • 4. Maciej Morawski – SP Żarów – 51,93
    • 5. Dawid Haraszczuk – SP Żarów – 52,14
    • 6. Igor Kamiecki – SP Żarów – 57,24
    • 7. Błażej Zięba – SP Imbramowice – 1,03,75
    • 8. Dominik Duszyński – SP Żarów – 1,05,76
    • 9. Jakub Kijowski – SP Żarów – 1,05,96
    • 10. Wiktor Jarkowski – SP Żarów – 1,12,12
    • 11. Kacper Walkarz – SP Zasrtruże – 1,21,74
    • 12. Mateusz Skolimowski – SP Zastruże – 1,22,54
    • 13. Jan Zywer – SP Żarów – 1,25,85
    • 14. Miłosz Szykowny – SP Żarów – 1,37,96
    • 15. Jakub Stankowski – SP Żarów – 1,41,23
  • Rocznik 2005-2006, 50 m styl dowolny
    • 1. Marek Dobrowolski – SP Imbramowice – 41,92
    • 2. Oskar Lesiak – SP Zastruże – 47,73
    • 3. Mateusz Jurkowski – SP Zastruże – 49,81
    • 4. Wojciech Maślerz – SP Mrowiny – 50,29
    • 5. Władysław Ścigajło – SP Zastruże – 51,07
    • 6. Igor Harashenenko – SP Żarów – 51,26
    • 7. Maciej Kaczmarczyk – SP Zastruże – 52,07
    • 8. Adrian Choiński – SP Zastruże – 52,20
    • 9. Wiktor Łuczak – SP Żarów – 52,94
    • 10. Ryszard Marczak – SP Zastruże – 55,00
 

Wasze komentarze

wczoraj, 21 godz temu
środa, 22.1.2020 18:55
środa, 22.1.2020 18:25
środa, 22.1.2020 13:22
wtorek, 21.1.2020 14:32
SKUP AUT
SKUP AUT
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Pośrednictwo EUCO
Pośrednictwo EUCO
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec