Galeria Świdnicka gra z WOŚP

wtorek, 24.1.2023 21:47 216 0

Przed nami wielkie święto pomagania, czyli 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już od 30 lat orkiestra prowadzona przez Jurka Owsiaka łączy ludzi w niesieniu pomocy i wspólnej zabawie.

Dlatego chcemy zaprosić Was do Galerii Świdnickiej na dzień pełen zabawy dla najmłodszych. Już w najbliższą niedzielę handlową, 29 stycznia, w godzinach 12-18 czekać na Was będą niesamowite atrakcje:

- dekorowanie ogromnego serca

- strefa plastyczna

- koralikowe warsztaty

- gigantyczna kolorowanka

- uskrzydlająca strefa foto

- gry, zabawy i konkursy

- malowanie buziek i brokatowe tatuaże

- sympatyczne maskotki rozdające łakocie

- wata cukrowa dla każdego

Przez cały dzień na pasażach galerii spotkacie wolontariuszy z puszkami, do których możecie wrzucać dowolne kwoty, wspierając tym samym 31. Finał WOŚP. W tym roku głównym celem zbiórki jest walka z sepsą. Pokażmy moc i jak co roku pobijmy razem rekord!

____________________________________________________

Sprawdźcie też co jeszcze dzieje się w Świdnicy i okolicach oraz gdzie możecie brać udział w aukcjach świdnickiego sztabu WOŚP.

Sala teatralna ŚOK | niedziela, 29 stycznia w godz. 12.00-20.00 - zapraszamy na widownię, gdzie odbędą się główne licytacje oraz wspólna zabawa (wstęp wolny). Czekać na Was będzie kawiarenka, cukierenka i występy solistów i zespołów. Na zakończenie występ Pawła Kowalczyka. Udział w aukcjach można też wziąć online w godzinach 12-20 na fanpage WOŚP Świdnica, telefon do studia 74 8540000. Od 22 stycznia możecie też już licytować na Allegro.

Moto Orkiestra | niedziela, 29 stycznia od godz. 10.00 – czekać na Was będą nie tylko motoryzacyjne licytacje, ale też samochody rajdowe, zapach palonej gumy, przejażdżki sportowymi samochodami i pokazy mistrzów. Zapraszamy na ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego.

Cała Gmina Świdnica idzie po rekord z przytupem, główne wydarzenie odbędzie się w hali sportowej w Witoszowie Dolnym.

Również, zawsze głośno grająca, Gmina Marcinowice zaprasza na wydarzenie finałowe, które odbędzie się w Strzelcach.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)