komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 15 lipca 2020

Henryka, Wlodzimierza

Gabinet dentystyczny Wołów - odkryj nowości stomatologiczne, dzięki którym odzyskasz piękny zdrowy uśmiech w ciągu jednego dnia.

wtorek, 26.5.2020 22:49 , odsłony: 118
kategorie artykułu:

Wołów to taka niepozorna mała miejscowość, która jednak warta jest zainteresowania ze względu na funkcjonujący tam gabinet dentystyczny Wołów położony jest na Dolnym Śląsku. Gabinet dentystyczny Dentonica to pasjonaci stomatologii, a zarazem osoby o bardzo dużej wiedzy oraz solidnym wykształceniu. To grupa ambitnych lekarzy, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, a tym samym są w stanie zaradzić coraz większej ilości pojawiających się problemów stomatologicznych. Ciągłe parcie do przodu to nie tylko wysokie kwalifikacje lekarzy i innych osób zatrudnionych w tej klinice, ale także bardzo duże zaawansowanie technologiczne. Tym samym jest to bardzo profesjonalny, godny polecenia dentysta. Wołów jest małą mieściną, ale to tam przybywa coraz większa grupa pacjentów z terenu całego kraju.

Istota działania

Gabinet Dentonica oferuje bardzo szeroki zakres usług stomatologicznych. Całość oparta jest o najnowsze zdobycze branży dentystycznej, o najdoskonalsze materiały pozwalające uzyskać zdrowy, piękny uśmiech. Usługi te gwarantują trwałość efektów. Poza tym również mowa jest o leczeniu w dobrej, przyjaznej atmosferze z maksymalnym ograniczeniem zjawiska bólu. Do usług, które są proponowane przez tenże podmiot zaliczyć należy:

- implantologię,

- chirurgię,

- diagnostykę RTG,

- periodentologię,

- leczenie kanałowe,

- ortodoncję, 

- protetykę,

- stomatologię dziecięcą,

- protetykę w 12 godzin,

- stomatologię zachowawczą,

- stomatologię estetyczną,

- bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów,

Oferta jest zatem bardzo szeroka i zawiera w sobie wszystkie te elementy, na które obecnie istnieje bardzo duże zapotrzebowanie. Oferta jest także bardzo korzystna, bardzo atrakcyjna pod kątem cenowym.

Protetyka w 12 godzin

Zdrowy, piękny uśmiech, którym można się pochwalić, to jeden z kluczowych elementów oferty proponowanych przez ów gabinet stomatologiczny. Wołów słynie już z tego, iż w tym miejscu ów uśmiech można odzyskać. Piękny uśmiech to oczywiście bezpieczny zabieg wybielania zębów, ale nie tylko. Jednocześnie też należy bowiem zwrócić uwagę na usługę protetyki w 12 godzin. Jest to usługa nie tylko szybka i wygodna, lecz także bardzo bezpieczna. Technologia cyfrowa CAD/CAM, jaka jest w tym przypadku stosowana, to sedno sukcesu. To element, który umożliwia odbudowę zębów tylko w 12 godzin. Tutaj nie pobiera się tradycyjnego wycisku, ale stosuje się kamerę wykonującą skan 3D wewnątrz jamy ustnej. Następnie za pomocą maszyny frezującej wykonuje odbudowę ceramiczną, a to wszystko na miejscu w przeciągu zaledwie 12 godzin. Odbudowa utraconych bądź też zniszczonych elementów uzębienia jest kompleksowa i szybka. W ten sposób realizuje się:

- mosty protetyczne,

- mosty,

- mosty na implantach,

- protezy częściowe,

- protezy całkowite,

- protezy szkieletowe,

- inlay'e oraz onlay'e,

Warto również przyjrzeć się bliżej stosowanemu tutaj sprzętowi. W usłudze protetyki w 12 godzin stosowany jest nowoczesny skaner cs 3600, w którym zastosowano technologię znaną do niedawna tylko i wyłącznie z filmów fantastycznych. Ponadto również klinika stosuje najwyższej jakości frezarkę Mikro IC DNA. W ten sposób pacjent nie musi oczekiwać na nowe i zdrowe zęby kilku tygodni ani nawet kilku dni. To ma bardzo istotne znaczenie dla samopoczucia każdego z pacjentów. Tym samym oferta Dentonici słusznie cieszy się obecnie tak dużym zainteresowaniem pacjentów z całego kraju. To najlepszy, najnowocześniejszy sposób na nowe koronki, mosty oraz implanty zębów. Wołów zaprasza zatem zarówno w celach turystycznych jak i po to, aby tutaj móc w sposób bezbolesny i bardzo szybki odzyskać dawny blask swoich zębów. Najlepszym dowodem profesjonalizmu owej kliniki stomatologicznej jest oczywiście ilość pozytywnych opinii, jakie funkcjonują i jakie zostały wystawione przez zadowolonych z rezultatów klientów. Bardzo korzystne ceny, bardzo miła atmosfera, wykwalifikowany personel sprawiają, że czas spędzony w tym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym upływa bardzo szybko oraz bezstresowo.

 

 
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
poniedziałek, 13.7.2020 13:42
poniedziałek, 13.7.2020 13:40
poniedziałek, 13.7.2020 13:38
poniedziałek, 13.7.2020 13:20
poniedziałek, 13.7.2020 13:15
poniedziałek, 13.7.2020 13:12
poniedziałek, 13.7.2020 11:00
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica