Ferie na półmetku

piątek, 19.1.2018 12:52 693 0

Powoli kończy się pierwszy tydzień zimowego wypoczynku dla uczniów. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia przygotowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu, żarowską bibliotekę, grupy zajęciowe na świetlicach wiejskich i Żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja". Od kilku dni prószy śnieg, co zapewne także będzie kolejną dodatkową atrakcją dla dzieci.

Najmłodsi nie mogą więc narzekać na nudę. Tegoroczne ferie w żarowskiej bibliotece upływają pod hasłem "Ferie z biblioteką najlepszym sposobem na nudę". Zajęcia plastyczne, integracyjne i konkursy. Jest w czym wybierać. - Tegoroczna oferta ferii w bibliotece cieszy się dużym zainteresowaniem. Codziennie rozbrzmiewa w bibliotece gwar i śmiech dzieci, które chętnie uczestniczą w naszych zajęciach. Tradycyjnie nie brakuje zajęć plastycznych i tematycznych. Będziemy organizować też karaoke - dzień wspólnego śpiewania, podczas którego zawsze dobrze się bawimy. W planach jest jeszcze głośne czytanie na zaczarowanym dywanie, Wideoteka Młodego Człowieka, konkursy i wspólne zabawy. Zajęcia wciąż trwają! Codziennie dzieci biorą udział w zabawach grupowych (rzucanie kółkami, łapki, kalambury, układanie puzzli), a także grają w gry komputerowe oraz planszowe. Dołącz do nas, nie nudź się w domu! - zachęca Stanisława Biernacka dyrektor żarowskiej biblioteki.

Ferie wciąż jeszcze trwają, dlatego warto skorzystać z atrakcyjnej oferty zajęć biblioteki i innych żarowskich instytucji.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)