FEN 12 Feel The Force już 20 maja w Hali Stulecia [WYGRAJ BILETY]

sobota, 23.4.2016 08:00 1223 0

20 maja we wrocławskiej Hali Stulecia ruszy FEN 12 Feel The Force. W starciu MMA, którego stawką będzie pas FEN wagi półciężkiej, zmierzą się: Marcin Zontek z Jeleniej Góry i trenujący w Anglii, Przemysław Mysiała.

- Trzeci pojedynek o pas mistrzowski to nasz ukłon w stronę kibiców i dokonań Marcina Zontka, jednej z największych gwiazd naszej organizacji. Marcin odniosł cztery zwycięstwa na naszej arenie i jak nikt zasługuje na walkę o to trofeum. Długo myśleliśmy nad godnym rywalem i postawiliśmy na najlepszego polskiego zawodnika wagi półciężkiej na Wyspach Brytyjskich. Przemek Mysiała ma za sobą bogatą karierę i walki przeciw mistrzom w takich organizacjach jak Bellator. To oczywiste, że wybraliśmy jego - powiedział prezes FEN Paweł Jóźwiak o tym zestawieniu.

Reprezentujący klub Contender Kamienna Góra 36-letni Marcin Zontek to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd polskiego MMA i jeden z największych twardzieli w Sportach Walki. Zaczynający swoją karierę od Karate zawodnik odniósł w MMA szesnaście zwycięstw, a cztery z nich na arenie Fight Exclusive Night. To otworzyło mu drogę do walki o pas mistrzowski. Jeleniogórzanin był pretendentem do tytułu mistrza największej europejskiej organizacji MMA, M-1 Global. W FEN pokonał Krzysztofa Pietraszka, Macieja Browarskiego, Tassilo Lahra i Arunasa Viliusa.

Pochodzący ze Zgierza, 33-letni Przemysław Mysiała długo i ciężko pracował na swoją markę, nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale także na wielu europejskich i amerykańskich wydarzeniach MMA. Pierwsze walki w Anglii stoczył jedenaście lat temu po wyjeździe z Polski i przez szereg lat był obecny w brytyjskim i europejskim MMA. Docenieniem jego umiejętności było zaproszenie do organizacji Bellator MMA w 2013 roku, gdzie zmierzył się z Muhammedem Lawalem zwanym „Kingiem Mo” - mistrzem organizacji Strikeforce i zwycięzcą turnieju Rizin FF, a nade wszystko jedną z największych gwiazd MMA na świecie. Jak Mysiała sam określa, była to najlepsza walka w jego karierze. W swoich trzech ostatnich starciach Polak pokonał dwóch brytyjskich rywali i zremisował z ważącym 120 kg Anatolim Ciumacem na rumuńskiej gali RXF.

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pli www.kupbiet.ploraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Więcej informacji o galach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com.

KONKURS!

Dla Czytelników Doba.pl mamy 6 podwójnych biletów na FEN Feel The Force w Hali Stulecia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: Marcin Zontek walczył podczas Fight Exlusive Night 9 we Wrocławiu. Kto był jego przeciwnikiem i jaki był wynik tej walki. 

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 28 kwietnia do godz. 23.00 pod adresem wroclaw@doba.pl. W tytule maila wpiszcie FEN, a w treści, oprócz odpowiedzi, swoje imię, nazwisko, adres i nr telefonu.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)