komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

niedziela, 16 czerwca 2019

Aliny, Benona

Eko Architektura - producent drewnianych domków

czwartek, 23.5.2019 09:44 , komentarze: 0 , odsłony: 140
kategorie artykułu:

Coraz częściej spotykamy firmy nastawione na bezpieczny dla środowiska i zdrowy dla człowieka sposób produkcji towarów. Obecnie, nawet w najmniejszych sklepach spożywczych, z łatwością można nabyć produkty z metką "EKO" na opakowaniu. Nie tylko klasyczną produkcję żywności można zamienić na ekologiczną, ale także zastosować ją w produkcji kosmetyków, odzieży, a nawet budownictwie.

http://domkiekoarchitektura.pl/

Czy drewno rzeczywiście jest surowcem ekologicznym?

Niektórzy mogą sprzeciwiać się użyciu danego określenia, ponieważ drewno wycinane na potrzeby budowli domów może zakłócić ekosystem naszej planety. Jednak specjaliści twierdzą, że nie ma powodów do obaw, gdyż drewno - to surowiec w pełni odnawialny i może być ponownie wykorzystywany. Na miejsca ścięcia sadzi się nowe, młode drzewa w celach zapobiegania zaniknięcia lasów. Stwierdzony został również fakt, że nie tylko wolno rosnące drzewa mają zdolność do pochłaniania dwutlenku węgla, ale i wykorzystany materiał podczas budowy domów również pomaga temu procesowi. Dlatego drewno mianują jako produkt ekologiczny.

Dlaczego Eko Architektura ma pierwszeństwo na rynku budowlanym? Zapytamy o to dyrektora firmy Przemysława Balcewicza.

Dzisiaj klienci stawiają nie tylko na jakość wykonanej pracy, ale również na końcowy wygląd domu. Eko Architektura - to nowoczesna firma, która posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z drewnem. Pracowniki naszej firmy stale się rozwijają i śledzą najnowsze trendy w świecie budowli. Są oni na tyle elastyczni i otwarci na pomysły klientów, że potrafią zrobić dowolny projekt na życzenie. Oczywiście, nie wolno zapominać o tym, że obecnie ludzie szanują nie tylko swój czas, ale również pieniądze. Eko Architektura to firma marzeń. Śledząc ceny rynkowe dostosowuje się do nich i zawsze stara się dać klientom najniższą z możliwych, Jeżeli chodzi o czas produkcji, to są to naprawdę krótkie terminy. Standardowe domki produkujemy w ciągu 4-6 tygodni.

 

Jaką architekturę drewnianą mogą Państwo zaoferować swoim klientom?

Eko Architektura zadowoli każdego, kto marzy o drewnianym domku na działce. Jeżeli klient nie wie dokładnie, jaki domek chciałby pobudować, zawsze może się skonsultować z pracownikami firmy i uzgodnić konkretny model domku, jego rozmiary i cenę. W ofercie mamy:

 •  domy całoroczne z izolacją,

 • domki ogrodowe,

 • altany,

 • domy letniskowe i sauny,

 • garaże,

 • wiaty i inne.

W ofercie posiadamy także akcesoria m.in. pokrycia na dach. Drewniane domki na działkę różnych rodzai mogą być parterowe lub piętrowe (pod tym adresem zobaczą Państwo nasze przykładowe domki: https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domki-ogrodwe-i-altany). Projekty większych domów, przeznaczonych do całorocznego zamieszkania z podwójnymi ścianami też są realizowane przez Eko Architekturę. Taki szeroki wybór budowli oferowany przez jedną firmę rzadko można spotkać na rynku. 

Nie każdy klient ma możliwości osobistego odbioru zamówionego towaru. Czy firma Eko Architektura oferuje takim osobom usługi dostawy gotowych materiałów? 

Tak, jak najbardziej. Jesteśmy firmą, której zależy na spełnieniu potrzeb klientów. Dlatego jest możliwość szybkiej i bezpłatnej dostawy drewnianych domków gotowych do zamontowania.

 • Wszystkie domki dostarczane są na paletach przewożonych ciężarówkami. Dlatego konieczne jest, aby miejsce docelowe umożliwiało wjazd większym ciężarówkom. 

 • Warto wcześniej przygotować teren na rozładunek.

 • Trzeba pamiętać, aby przy odbiorze towaru podpisać potwierdzenie dostawy. Dokument może się przydać w przypadku reklamacji.

W jaki sposób budowane są domki i ile czasu zajmuje montaż drewnianych konstrukcji?

Budowa jest najciekawszą częścią całego procesu, prostą i łatwą, podobną do skręcania mebli. Cały sekret tkwi w starannie wykonywanej pracy przez pracowników firmy. Oznacza to, że:

 • każda wyprodukowana budowla posiada szczegółowo opisaną instrukcję montażu,

 • każdy element jest identyfikowany, ma swoją etykietę z opisem i nie wymagają dodatkowego wykończenia,

 • wszystkie domki, garaży, wiaty klasy A i temu podobne konstrukcje drewniane mogą wykonać nawet 1-2 osoby. Jednak dużo zależy od wielkości modelu i projektu. Zazwyczaj konstrukcje drewnianych budowli nie są na tyle ciężkie, żeby nie można było przenieść je własnoręcznie. 

Jeżeli chodzi o montaż, to pierwsze, co należy zrobić to obejrzeć projekt modelu i określić kierunki świata. Dalej trzeba zadbać o równy fundament, gdyż nierówne podłoże spowoduje wykrzywienie się ścian. Zalecany jest szybki montaż nowo dostarczonych drewnianych elementów. Jeżeli takiej możliwości nie ma, powinno ukryć materiały przed słońcem i wilgocią, aż do momentu rozpoczęcia budowy

Terminy, w jakich można zamontować konstrukcję wahają się od 1 dnia do 2 tygodni. 

Eko Architekt - to przyszłościowa firma, która zna się na swojej pracy. Produkowane domki przez Eko Architekt charakteryzują się dobrą jakością drewna, ciepłym wnętrzem i nietypowym designem. 

 

Wasze komentarze

piątek, 14.6.2019 14:52
piątek, 14.6.2019 14:46
piątek, 14.6.2019 13:09
piątek, 14.6.2019 13:08
piątek, 14.6.2019 13:05
piątek, 14.6.2019 12:36
piątek, 14.6.2019 10:41
piątek, 14.6.2019 10:29
piątek, 14.6.2019 10:02
piątek, 14.6.2019 09:41
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia