komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 19 października 2020

Ziemowita, Jana

Dzień Chłopaka w SP nr 8 w Świdnicy

czwartek, 1.10.2020 09:56 , komentarze: 0 , odsłony: 216
kategorie artykułu:

30 września chłopcy z klasy IA obchodzili swoje wyjątkowe święto. Już od rana wrzało w klasie. Dzieci odświętnie ubrane, w kolorowych czapeczkach na głowach z niecierpliwością czekały na wesołą zabawę. Chłopcy mieli wykonać kilka zadań i wykazać się umiejętnościami i wiedzą z różnych dziedzin. Między innymi: układali puzzle, rysowali postać pod dyktando krasnala Lulka, grali w ,,Ruletkę’’ – wykonując wylosowane zadanie czy też bawili się w przeliczanie. Każdy starał się wykonać zadania perfekcyjnie, dlatego na koniec za zaangażowanie w wykonywane zadania otrzymali dyplomy ,,Super chłopaka’’. Dziewczynki dopingowały i trzymały kciuki za kolegów z klasy. Wszyscy bawili się doskonale. Na koniec dziewczynki złożyły chłopcom życzenia, zaśpiewały pięknie "Sto lat’’ i wręczyły upominki-kubeczki z imionami przygotowane przez Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Cały dzień w klasie IA minął w miłej i radosnej atmosferze.

W klasie 1B, w tym dniu pierwszoklasiści po raz pierwszy w szkole świętowali Dzień Chłopaka. Kilka dni wcześniej dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów piękne laurki z życzeniami i zaśpiewały im „Sto lat”.

Pani przygotowała dla chłopców piękne krawaty oraz zorganizowała quiz pt. ”Co to za przedmiot?”, który polegał na odgadywaniu nazw i przeznaczenia damskich gadżetów, np. zalotki, separatora do pedikiuru, maskary do rzęs, pęsety, pilniczka do paznokci, pędzelka do makijażu czy rolki do czyszczenia ubrań. I oczywiście nie zabrakło drobnych prezentów. A na koniec każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

To był wspaniały, pełen niesamowitych wrażeń i humoru dzień.

W klasie 1C wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”, nie mogło zabraknąć również upominków i życzeń dla naszych solenizantów. Każdy chłopiec z naszej klasy otrzymał breloczek oraz pamiątkowy dyplom. Chłopcy mieli także do wykonania kilka zadań, aby zasłużyć na tytuł „SUPER CHŁOPAKA” i otrzymać specjalnie przygotowaną na tę okazję odznakę.  Był to dzień pełen wrażeń, uśmiechu, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

W świetlicy szkolnej Dzień Chłopaka tego wyjątkowego dnia zorganizowaliśmy wiele zabaw i konkursów. Dzieci bawiąc się ćwiczyły precyzję w tańcu i sprawność w zabawach integracyjnych.

Dziewczynki odśpiewały chłopcom gromkie „Sto Lat” i wręczyły drobne upominki oraz krawaty.
Ten dzień był pełen wrażeń, atrakcji i dobrej zabawy. Jeszcze raz wszystkim chłopcom, tym małym i tym dużym, życzymy samych najlepszych chwil!

 

Wasze komentarze

piątek, 16.10.2020 11:37
piątek, 16.10.2020 11:33
piątek, 16.10.2020 11:31
piątek, 16.10.2020 08:19
czwartek, 15.10.2020 12:53
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica