Dzieci z Bajkowego Przedszkola w Żarowie wizytowały na komisariacie

poniedziałek, 11.10.2021 10:22 290 0

To była niezapomniana wizyta dla przedszkolaków z Bajkowego Przedszkola, które odwiedziły funkcjonariuszy pełniących służbę na Komisariacie Policji w Żarowie.

Podczas spotkania maluchy dowiedziały się, jak wygląda praca policjantów i jak działa sprzęt użytkowany przez nich w ich codziennej służbie. Niezwykłą radość sprawiło dzieciom oglądanie służbowych pojazdów, do których mogły wejść i usiąść na miejscu kierowcy. Wysłuchały też policyjnych porad, dotyczących bezpieczeństwa oraz sposobów unikania różnych zagrożeń, nauczyły się w jaki sposób powiadamiać służby ratunkowe, a także jak nosić odblaski, by być widocznym na drodze.

- Przyjmowaliśmy na Komisariacie Policji w Żarowie wyjątkowych i pełnych werwy gości. Podczas wizyty dzieci poznawały pracę policjanta, oglądały komisariat, radiowozy i motor policyjny, prezentowany przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy. Ta niecodzienna wizyta sprawiła najmłodszym dużo radości, a roześmiane twarze dzieci są dla nas dowodem, że była to dla nich niezapomniana wizyta – mówi Katarzyna Wilk komendant Komisariatu Policji w Żarowie.

 Źródło: um.zarow.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)