38 tysięcy na start własnej firmy!

poniedziałek, 25.4.2022 09:06 3537 0

Masz pomysł na własny biznes? Brakuje Ci pieniędzy? Mamy dla Ciebie 23.050 zł na start, a do tego wypłacimy po 2.500 zł miesięcznie na pokrycie bieżących kosztów. Pieniędzy nie zwracasz. To środki z Unii Europejskiej na wsparcie przedsiębiorczości ludzi młodych.

Własny biznes w zasięgu ręki
Wielu z nas marzy o tym, żeby rozkręcić własną firmę Można samemu sobie być szefem, samemu wyznaczać czas pracy, decydować o wszystkim samemu. Pomysłów na biznes często nie brakuje. Ale pieniędzy na ich realizację – już tak. Z pomocą przychodzą fundusze unijne, rozdawane w ramach projektów takich jak Moja Firma. Niemałe pieniądze, bo w sumie 38.050 zł, trafiają do osób w wieku 18-29 lat, które w dodatku otrzymują kompleksową pomoc w otwarciu działalności gospodarczej – od szkoleń poprzez pomoc w pisaniu biznesplanu aż po bezzwrotną pomoc finansową.

 

Pierwsze biznesy już działają
Pierwsze firmy zakładane w ramach naszego projektu już ruszyły – mówi Anita Odachowska, koordynator projektu. – To między innymi usługi fotograficzne, usługi kosmetyczne, projektowanie ogrodów, produkcja i sprzedaż odzieży, studio treningu personalnego, agencja marketingowa i wiele innych. Jak widać, młodym ludziom nie brakuje pomysłów na własne biznesy. Ale większość z nich potrzebuje na początek wsparcia finansowego i pomocy merytorycznej. To jest możliwe dzięki takim właśnie projektom.

Co Ci da udział w projekcie?
Otrzymasz bezzwrotną dotację w wysokości 23.050 zł na start i finansowe wsparcie pomostowe – co miesiąc po 2500 zł. To szybki i bardzo bezpieczny sposób na realizację Twoich pomysłów biznesowych. Łącznie w ramach projektu Moja Firma każdy uczestnik otrzyma aż 38.050 zł na spełnienie marzeń o własnej firmie!

Ponadto w ramach projektu gwarantowane są:
 profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie udziału w projekcie,
 pomoc eksperta w pisaniu biznesplanu,
 szkolenia, które pomogą każdemu rozwinąć skrzydła jako przedsiębiorca.

Kto może wziąć udział? Jak się zgłosić?
Uczestnikiem projektu może być każda osoba w wieku 18-29 lat zamieszkująca (nie jest to równoznaczne z zameldowaniem) i/lub ucząca na Dolnym Śląsku. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w projekcie? Wystarczy się zgłosić. Spiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona. O szczegóły można pytać mailowo: mojafirma@pro4.pl lub telefonicznie: 74/660 64 89. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: pro4.pl/mojafirma Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś Priorytetowa I. Rynek pracy otwarty dla wszystkich 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy - projekty konkursowe 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z Budżetu Państwa.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek