Międzynarodowa marka - Studio Figura działa także w Świdnicy

środa, 27.10.2021 09:53 1263 0

Działające, od niedawna w Świdnicy, STUDIO FIGURA to idealne miejsce, dla wszystkich, którzy marzą o pięknej sylwetce. Studio oferuje szereg nieinwazyjnych zabiegów, poprawiających jędrność i kondycję ciała.

- Pomagamy kobietom zrealizować marzenia o pięknym ciele i świetnym samopoczuciu – mówi Marta Rosada, właścicielka świdnickiego gabinetu  STUDIO FIGURA, należącego do sieci międzynarodowych klubów i gabinetów fitness/wellness. – To wyjątkowe miejsce dla wymagających kobiet.  Strefa fitness, wellness i medycyna estetyczna to recepta na zdrową, piękną i pozbawioną cellulitu figurę. W STUDIU FIGURA dbamy o wszystkie potrzeby klientów, a oprócz poprawy wyglądu gwarantujemy także poprawę samopoczucia.

To miejsce, w którym marzenia o pięknej sylwetce są w zasięgu Twojej ręki a zespół najlepszych specjalistów wykonuje zabiegi upiększające  i modelujące sylwetkę. Zakres usług stanowi wypełnienie luki pomiędzy chirurgią plastyczną, a kosmetologią.

Odwiedzając to miejsce możemy liczyć m.in. na zabiegi urządzeniem Beauty Hood , które oczyści i złuszczy naskórek podczas peelingu wodno-tlenowego. Odbuduje kolagen i elastynę bipolarną i multipolarną falą RP. Wygładzi zmarszczki i poprawi kontur twarzy dzięki infuzji tlenowej. Zwiększy elastyczność skóry i poprawi jej koloryt maską fotonową. Usunie drobne zmarszczki oraz piegi mezoterapią bezigłową, a także przy użyciu głowic ultradźwiękowych i chłodzących wprowadzi aktywne substancje w głębokie warstwy skóry i wspomoże odnowę biologiczną skóry poprzez działanie niskich temperatur.

Z zakresu kosmetologii znajdziemy w ofercie: powiększanie i modelowanie ust, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, lipolizę iniekcyjną podbródka i brzucha, mezoterapię igłową twarzy, szyi, dekoltu i okolic oka, mikronakłuwanie  i biopilingi twarzy, szyi i dekoltu.

W niwelowaniu niedoskonałości figury pomogą nam:

-  Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy wzbogacony o ruchome rolki dający spektakularne rezultaty jeśli chodzi o walkę z podskórną tkanka tłuszczową. Urządzenie modeluje sylwetkę, usuwa toksyny, ujędrnia skórę, podnosi pośladki, redukuje cellulit.

- Liposukcja kawitacyjna, dzięki której zredukujemy tkankę tłuszczową, poprawimy elastyczność i ujędrnimy skórę. 

- Lipolaser, który przy wykorzystaniu wiązki laserowej rozbija komórki tłuszczowe i zamienia je w substancję oleistą, która naturalnie zostaje wydalona z organizmu. Metoda ta przynosi efekty w postaci zauważalnego zmniejszenia obwodów części ciała poddanych zabiegowi. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny.

- Kriolipoliza bezinwazyjnie zredukuje tkankę tłuszczową. Ten bezpieczny i długotrwały proces schładzania niszczy komórki tłuszczowe ok. 20% – 30% w miejscu zabiegowym. Obwody zmniejszą się w wybranych partiach ciała, dzięki miejscowej aplikacji w nagromadzoną tam tkankę tłuszczową. Tłuszcz jest wydalany w procesie fizjologicznym i w sposób naturalnie wyszczupla sylwetkę.

- Multipolar RF,  który wykorzystuje fale radiowe RF.  Fale te podgrzewają włókna kolagenowe do temperatury 40-60 stopni, dzięki czemu stymulują kolagen do pracy. Zabieg całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.

- Body wrapping,  zabieg polegający na owinięciu ciała folią, które wcześniej zostało posmarowane odpowiednim preparatem antycellulitowo-ujędrniającym GoCelluliteBuster lub wyszczuplająco-wygładzającym GoShape. Celem zabiegu jest zmniejszenie obwodu i wymodelowanie ciała, wygładzenie i dotlenienie skóry, wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

- Limfodrenaż, który  zapewnia intensywny i efektywny drenaż limfatyczny stóp, nóg, podbrzusza, pośladków oraz ramion . Jest wspaniałym narzędziem do terapii opuchniętych i obolałych kończyn dolnych .To skuteczna metoda odchudzania i usuwania cellitu.

- Roll Shaper gwarantujący intensywny masaż, który doskonale ujędrnia ciało poprawiając jednocześnie krążenie oraz usuwa z organizmu toksyny, a przede wszystkim skutecznie redukuje cellulit.

- Elektrostymulacja mięśni, która obecnie uznawana jest za najefektywniejszą i najnowocześniejszą formę aktywności fizycznej. Ma na celu pobudzenie nerwów oraz mięśni 30 minutowa sesja odpowiada aż 3 godzinom spędzonym na siłowni, dlatego efekty pojawiają się w zaskakującym tempie i są niezwykle spektakularne. Elektrostymulacja ma zastosowanie również w leczeniu bólu kręgosłupa.

- Rower poziomy przeznaczony dla pań, które chcą podczas ćwiczeń odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz stawy kolanowe.

- Swan Infra Shaper urządzenie, które w błyskawicznym tempie zlikwiduje cellulit, ujędrni oraz wymodeluje ciało.  Urządzenie posiada innowacyjne połączenie 4 komponentów: lamp, kolagenowej terapii światłem, systemu jonizacji, skręty eliptyk uaktywniających wszystkie partie mięśni

- Vacu Shaper - specjalistyczne urządzenie łączące prace na bieżni treningowej w zamkniętej kapsule próżniowej w środowisku podciśnienia.

- Dzięki szczegółowemu wywiadowi jesteśmy w stanie poznać  nawyki dietetyczne naszych klientów, opracować właściwy plan żywieniowy, dobrać odpowiednie zabiegi z naszej oferty, a także przedstawić 100% naturalne,  produkowane w Polsce, nietestowane na zwierzętach, odpowiednio dobrane suplementy i kosmetyki z autorskiej linii  STUDIA FIGURA. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia pierwszej wizyty  – zachęca Marta Rosada.

Zrealizuj upragniony cel!

IG: https://www.instagram.com/studiofigura.swidnica/ 

FB: https://www.facebook.com/studiofiguraswidnica/

WWW:  https://studiofigura.swidnica.pl/

 

 STUDIO FIGURA

ul. Karola Szymanowskiego 13

58-100 Świdnica

Tel. 723 425 838

 

  

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek