[FOTO] Fighter Klub Jaworzyna Śląska z medalami

wtorek, 5.10.2021 18:00 440 0

Z pięcioma krążkami wrócili zawodnicy Fighter Klub Jaworzyna Śląska z zawodów o puchar burmistrza gminy Wołów. Dla większości zawodników był to pierwszy w życiu turniej.

- Przywozimy ze sobą dyplomy, 5 medali w każdym kolorze. Nasi zawodnicy spisali się na medal, wszyscy! Była wola walki, determinacja, łzy i radość, czyli to wszystko, co zawsze występuje na turniejach. Wracamy do domu z pewnym doświadczeniem. Dla większości z nas to był pierwszy w życiu turniej, pierwszy wyjazd, pierwsza taka rywalizacja. Jestem dumny w naszych zawodników i serdecznie gratuluję rodzicom takich pociech! – komentuje trener Przemysław Pasikowski.

Dyplomy i medale w swoich kategoriach zdobyli:

Bartosz Wojewodzic – złoto i brąz
Martyna Paluch - srebro
Zuzia Pasikowska - srebro
Amelia Kulpińska - srebro

Wraz z Fighter Klub Kaczmarek Grodowski klub z Jaworzyny Śląskiej zdobył także srebro w drużynówce! - Ogromne gratulacje dla reszty naszych zawodników: Sebastian Dobrowolski, Roksana Witko-Błaszczyk, Amelia Kulpińska, Leopold Bartosik, Kamil Kołodka, Karol Pasikowski za postawę na zawodach i wolę walki! Włożyliście w to swoje serce, brawo! Poza tym kilka razy otarliśmy się o podium, mamy potencjał! – dodaje trener.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek