[FOTO] To był aktywny sierpień w Żarowie

czwartek, 16.9.2021 18:00 653 0

Na rowerze, deskorolce czy rolkach. Podczas biegania, robienia przysiadów czy pompek. Mieszkańcy gminy Żarów są bardzo aktywni i chętnie biorą udział w różnych formach aktywności ruchowej.

Przez całe wakacje trwała akcja „Aktywny sierpień w Żarowie”, do udziału w której mieszkańców naszej gminy zachęcali pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie. Do organizatorów konkursu wpłynęły zdjęcia wielu mieszkańców, którzy prezentowali się podczas wykonywanej aktywności ruchowej.

- Cieszymy się, że tak wielu uczestników wzięło udział w naszej sportowej akcji „Aktywny sierpień w Żarowie”. Najbardziej cieszy nas, że mieszkańcy propagują zdrowy i aktywny styl życia. Konkurs podzielony był na dwie grupy wiekowe, wpłynęło wiele zdjęć, zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych mieszkańców gminy Żarów. Wszyscy uczestnicy otrzymali gminne gadżety sportowe. Spośród mieszkańców wylosowaliśmy także zwycięzców naszej akcji, do których trafiły karty podarunkowe – mów Aleksandra Walada-Czajka z Referatu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Celem akcji była promocja zdrowego, aktywnego trybu życia wśród mieszkańców gminy oraz promowanie obiektów sportowych i miejsc dostosowanych/przeznaczonych do aktywnego wypoczynku na terenie gminy Żarów.

Magdalena Pawlik

Źródło: um.zarow.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek