CINEMA 3D: Przedsprzedaż biletów na najnowszą część przygód agenta 007!

wtorek, 14.9.2021 10:00 362 0

13 września br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Nie czas umierać”. Już dziś kup bilet i zobacz wyczekiwaną, 25. odsłonę przygód agenta Jej Królewskiej Mości w reżyserii Cary Joji Fukunaga. W wybranych kinach 30 września będzie można zobaczyć maraton Jamesa Bonda, a pierwszy seans „Nie czas umierać” odbędzie się 1 października o godzinie 0:07!

Produkcja „Nie czas umierać" to 25. odsłona przygód agenta Jej Królewskiej Mości i jednocześnie pożegnanie Daniela Craiga z postacią, w którą wcielał się nieprzerwanie od 2006 roku. Najnowszy film o agencie 007 wyreżyserował specjalista od mrożących krew w żyłach dreszczowców – Cary Joji Fukunaga.

Widzowie zobaczą na wielkim ekranie u boku głównego bohatera same gwiazdy: Léa Seydoux (obecna dziewczyna Bonda), Christoph Waltz (arcywróg Blofeld), Ralph Fiennes (M) i Ben Whishaw (Q). Do serii wraca także Jeffrey Wright wcielający się w Feliksa, przyjaciela z CIA. Ponadto pojawi się kilka nowych twarzy, w tym Ramiego Maleka w roli nikczemnego Safiana i Anę de Armas.

Ponadto 30 września o 19:00 w kinie Cinema3D dla wszystkich fanów kina sensacyjnego odbędzie się maraton Jamesa Bonda z trzema filmami:  „Skyfall", „Spectre" oraz premierowo „Nie czas umierać".

Cinema3D właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów od 1 do 7 października br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl
Seanse filmu „Nie czas umierać” są wyłączone z rezerwacji.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek