Promocja lokalnych produktów

piątek, 9.4.2021 09:38 346 0

W Urzędzie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej stanęła specjalna gablota, w której wyeksponowano wyroby lokalnych producentów. Wszystko w ramach realizacji projektu  „Marki Lokalne Dolnego Śląska - tworzone z pasją” . 

Celem projektu jest zwiększenie wsparcia rozwoju zielonej turystyki Dolnego Śląska poprzez wzmocnienie i promocję lokalnych produktów i usług objętych markami lokalnymi siedmiu partnerów.  

W gablotach znajdują się produkty lokalne poniższych producentów:1) Dyniowy Zakątek – Olszany 171,

2) Rękodzieło i miód Anna Mielnik – Jugowa 61,

3) Granitowa Galeria – ul. Kościuszki 13, Strzegom,   

4) Młyn Siedlimowice – Siedlimowice 1,

5) Winnica Silesian – Bagieniec 20,

6) Hoppy Lab Browar Rzemieślniczy – ul. Słowiańska 23, Żarów.    

Poza Urzędem Miejskim w Jaworzynie Śląskiej, gabloty znalazły się także w Urzędzie Gminy w Dobromierzu, Urzędzie Gminy w Kostomłotach, Urzędzie Miejskim w Strzegomiu, Urzędzie Gminy w Udaninie, Urzędzie Miejskim w Żarowie, Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie, Biurze Stowarzyszenia LGD „Szlakiem Granitu” w Udaninie.    

Zainteresowani współpracą producenci wszelkie niezbędne informacje mogą uzyskać w biurze stowarzyszenia: 55-340 Udanin 86b, pod nr. telefonu 661 238 869 lub e-mail: promocja@lgd-szlakiemgranitu.pl. Projekt współpracy „Marki Lokalne Dolnego Śląska - tworzone z pasją” finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek