komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 21 października 2020

Urszuli, Hilarego

Kumulacja. Nietrzeźwy, poszukiwany i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych

poniedziałek, 7.10.2019 14:11 , komentarze: 0 , odsłony: 1532
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości, był poszukiwany a ponadto zlekceważył postanowienie sądowe i wsiadł za kierownicę samochodu, mimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

W niedzielny wieczór, 6 października br., funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, patrolujący rejon powiatu  na drodze K-34  zwrócili uwagę na pojazd osobowy marki BMW, którym kierował mężczyzna.

- Sposób jazdy kierowcy mógł wskazywać, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Policjanci postanowili zweryfikować swoje podejrzenia.  W trakcie kontroli przeprowadzone badanie wykazało u 32-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.  32-latek nie posiadał przy sobie również blankietu prawa jazdy, gdyż jak się okazało ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych 2027 r. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się że to nie jedyne co mężczyzna ma na sumieniu.  32-latek bowiem był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Mężczyzna  został zatrzymany i doprowadzony do Aresztu Śledczego gdzie będzie odpowiadał za złamanie zakazu sądowego i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. 

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 14 godz temu
1
dzisiaj, 15 godz temu
poniedziałek, 19.10.2020 14:54
2
poniedziałek, 19.10.2020 14:11
1
poniedziałek, 19.10.2020 11:21
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele