komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 31 marca 2020

Beniamina, Dobromierza


Dni Otwarte w przedszkolach

wtorek, 18.2.2020 14:21 , komentarze: 0 , odsłony: 189
kategorie artykułu:

Edukacja przedszkolna jest bardzo ważna dla wszechstronnego rozwoju dziecka i nie można jej zaniedbywać. Przedszkole to takie miejsce, które ma dużo zalet i może pomóc dziecku w zdobyciu różnorodnych doświadczeń. Dziecko uczęszczając do przedszkola odnosi wiele korzyści. Korzyści są bardzo duże, obejmują społeczny, intelektualny, emocjonalny, językowy oraz ruchowy rozwój dziecka.

Pierwsze lata życia dziecka to złoty okres w jego rozwoju. Większość wrodzonych umiejętności rozwija się intensywnie w wieku przedszkolnym. Dotyczy to także zdolności uczenia się, dlatego działania edukacyjne, pobudzanie rozwoju intelektualnego i społecznego dziecka przynoszą najlepsze rezultaty w tym czasie. Jest to także najlepszy okres na zapobieganie ewentualnym, późniejszym trudnościom w nauce – na niwelowanie dysharmonii i zaburzeń rozwojowych, wyrównanie zaniedbań środowiskowych. Dlatego z całym przekonaniem możemy stwierdzić, że przedszkole to dla dziecka duża szansa.

Fundacja Dobrego Startu oraz kadra punktów przedszkolnych w Roztoce i w Dobromierzu, serdecznie zaprasza wszystkich przyszłych przedszkolaków na Dzień Otwarty, który odbędzie się:

  • 20 lutego 2020 r. (czwartek) od godz. 15:30 w Punkcie Przedszkolnym w Dobromierzu, ul. Podgórna 2,

  • 21 lutego 2020 r. (piątek) od godz. 15:30 w Punkcie Przedszkolnym w Roztoce, ul. 3 Maja 61.

Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje w sprawie rekrutacji, a także porady, jak najlepiej przygotować dziecko do pójścia do przedszkola oraz porozmawiać z kadrą na temat codziennego życia przedszkolaków.

Podczas Dnia Otwartego w Roztoce odbędzie się również wstępna rekrutacja do punktu przedszkolnego w Czernicy, którego uruchomienie planowane jest we wrześniu 2020. Rekrutacja dotyczy dzieci z obwodu szkoły w Gniewkowie.
Bardzo prosimy o zabranie obuwia zmiennego dla siebie i dziecka.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
poniedziałek, 30.3.2020 15:37
poniedziałek, 30.3.2020 14:25
sobota, 28.3.2020 13:39
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD