Dbajmy o estetykę!

środa, 8.4.2015 12:10 1297 0

Burmistrz Strzegomia tradycyjnie, jak co roku, organizuje konkurs pn. "Estetyka zagrody wiejskiej i ogródków przydomowych położonych na terenach wiejskich gminy Strzegom".

Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach: zagroda wiejska oraz ogródek przydomowy. Jego uczestnikami mogą być właściciele zagród wiejskich lub ogródków przydomowych położonych na terenach wiejskich gminy Strzegom.

Komisja konkursowa, powołana przez burmistrza Strzegomia, przeprowadzi lustrację zgłoszonych przedsięwzięć. Pod uwagę zostanie wzięte m.in. zagospodarowanie terenu wokół budynku, innowacyjność zagrody, czy stan obejścia.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie od 30 kwietnia 2015 r., wypełnionej karty zgłoszenia, w Wydziale Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, pokój nr 15, 58-150 Strzegom, Rynek 38. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 października 2015 r., a uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród dla uczestników do 15 listopada 2015 r.

Karty zgłoszenia do konkursu można otrzymać w Wydziale Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, Wydziale Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miejskiego w Strzegomiu oraz u sołtysów wsi gminy Strzegom. Można je także pobrać ze stronywww.strzegom.pl.  

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Więcej informacji na stronie UM w Strzegomiu

źródło: UM Strzegom

Dodaj komentarz

Komentarze (0)