Czy w Świdnicy będzie punkt obsługi klienta firmy TAURON?

środa, 20.11.2024 10:11 640 0

Po kilkunastomiesięcznych rozmowach i negocjacjach przedstawicieli Urzędu Miejskiego z firmą Tauron, jest szansa, aby w Świdnicy powstał punkt obsługi klienta. Firma w postępowaniu przetargowym chce wyłonić partnera do świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie punktu partnerskiego w naszym mieście.

Na konieczność powstania takiego miejsca wskazywali w swojej interpelacji radna obecnej kadencji Zofia Skowrońska-Wiśniewska oraz radni poprzedniej kadencji: Lesław Podgórki i Jan Jaśkowiak. Przed ogłoszeniem przetargu zarząd firmy Tauron zlecił wykonanie szczegółowej analizy w tej sprawie. Dopiero po uzyskaniu niezbędnych danych podjęto decyzję o uruchomieniu punktu partnerskiego.

- Mam nadzieję, że sprawa, którą rozpoczęliśmy procedować w ubiegłym roku, zakończy się pomyślnie i punkt obsługi klienta zostanie uruchomiony w Świdnicy we współpracy z podmiotem, który będzie chciał takie usługi dla Taurona prowadzić. Mam nadzieję, że Tauron wyłoni wykonawcę, który zagwarantuje dobrą obsługę – mówi Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Szczegółowe informacje o przetargu znaleźć można na platformie zakupowej grupy Tauron. Do 27 listopada można składać oferty współpracy z firmą na świadczenie usług sprzedażowo - usługowych.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)