komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 22 września 2020

Tomasza, Maurycego

Czy motoryzacja przeniesie się do internetu?

wtorek, 8.9.2020 08:00 , odsłony: 2274
kategorie artykułu:

Sprzedaż internetowa w branży motoryzacyjnej to rozwijający się od kilku lat trend i wszystko wskazuje na to, że obecny kryzys epidemiologiczny wpłynie na jeszcze większy jej rozwój.  Prostota, wygoda i bezpieczeństwo transakcji  to ewidentne korzyści dla klientów indywidualnych. 

- Czy motoryzacja przeniesie się Internetu? – pytamy Jacka Fijołka, prezesa JCK Sp. z o.o., właściciela marki CarForFriend.pl 

- Tak, wydaje mi się, że w tym kierunku to wszystko zmierza i  że nastąpi to szybciej i w większym stopniu niż się wydawało.  Kiedy ponad 5 lat temu otwierałem  CarForFriend.pl miałem pełną świadomość, że szybkie reagowanie na zmiany rynkowe oraz otwartość na nowoczesne rozwiązania marketingowe stanowią nie tylko klucz skutecznego handlu internetowego, ale również powodują długotrwałe zakorzenianie się marki w świadomości klientów. 

Przypomnijmy, że CarForFriend.pl  działa od 5 lat i zajmuje się internetowym doradztwem oraz dostawą pojazdów na zamówienie dla Klientów i Przyjaciół w Polsce, Niemczech i Czechach, w których firma posiada swoje biura. W roku ubiegłym spółka podwoiła wartościowo oraz ilościowo sprzedaż samochodów używanych, importowanych pod zamówienia klientów. Sprzedała setki pojazdów i utrzymała ocenę 4,9 w opiniach internetowych. W tym roku nastąpił kolejny wzrost sprzedaży do roku ubiegłego o 35%. Taki rezultat jest możliwy dzięki dbaniu przede wszystkim o zgodność opisu samochodów z dostarczonym pod dom egzemplarzem oraz trosce o wysoki poziom jakości obsługi. 

Kupując z CarForFriend.pl najtrudniejszą część zakupu pojazdu zlecasz firmie:  przedzakupową kontrolę jakości, negocjację ceny, obsługę administracyjną. Klient ma pełen pakiet korzyści, a cały proces odbywa się on-line lub w jednym z biur firmowych. 

- Konsumenci nie tylko przyzwyczaili się do robienia systematycznych zakupów w Internecie w ogóle, ale też w przypadku używanych samochodów, z racji wysokich kosztów i bezpieczeństwa związanego z pandemią  zrezygnowali z samodzielnego sprowadzania pojazdów z Niemiec, czy Szwecji. Nasi klienci to też osoby zwracające szczególną uwagę na legalność transakcji.  Widząc te zmiany, dopasowaliśmy nasze usługi do tych tendencji na rynku, przy okazji rozwiązując jeden z głównych problemów handlu samochodami używanymi - brak zaufania do sprzedawcy. Dzięki transparentności działania, klienci chętniej decydują się na rozliczenie prowizyjne, które umożliwia im pozostawienie trudności z pozyskaniem auta z zagranicy sklepowi, ostatecznie uzyskując tylko produkt końcowy – czyli samochód dostarczony prosto pod dom klienta lub do jednego z oddziałów firmy – wyjaśnia Jacek Fijołek, twórca CarForFriend.pl

Więcej o sklepie na  fanpage’u - https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/  

BIURO CarForFriend.pl

58-100 Świdnica

ul. Kazimierza Odnowiciela 8

Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/

https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

 
WARTO WIEDZIEĆ:

CarForFriend.pl uzyskał członkostwo w prestiżowej Niemieckiej Organizacji Rzetelnych Handlarzy Samochodami – BVFK, co stanowi o profesjonalizmie i uczciwości prowadzonych działań w zakresie sprzedaży używanych pojazdów. 

 

 
poniedziałek, 21.9.2020 09:50
29
poniedziałek, 21.9.2020 10:03
niedziela, 20.9.2020 08:49
sobota, 19.9.2020 19:25
piątek, 18.9.2020 08:33
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Panek car sharing
Panek car sharing
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica