Co grają w kinie? Repertuar Cinema 3D

środa, 11.5.2022 11:10 490 0

Już od 13 maja w kinach sieci Cinema3D premierowo można będzie zobaczyć film „"Podpalaczka", polską produkcję „F*cking Bornholm” oraz animację „Igrzyska zwierzaków”. Bilety są dostępne w kasie kin oraz na stronie www.cinema3d.pl .

PREMIERY:
PODPALACZKA-PREMIERA-13.05.2022
USA; Horror; od 15 lat 95 min.
W nowej adaptacji kultowego bestselleru Stephena Kinga „PODPALACZKA” dziewczyna o imieniu Charlie McGee jest obdarzona rzadkim darem pirokinezy, czyli zaprószania ognia. Ta niezwykła zdolność to wielkie niebezpieczeństwo dla dziewczynki. Jej rodzice robią wszystko,
aby mogła ona wieść w miarę normalne życie. Przez ponad dekadę, Andy (Zac Efron, "Sąsiedzi", "Król rozrywki") i Vicky (Sydney Lemmon, serial „Sukcesja”) uciekają, desperacko próbując ukryć Charlie ( Ryan Kiera Armstrong; „American Horror Story”) przed agencją federalną, która chciałaby wykorzystać niezwykły dar dziewczynki do produkcji broni masowego rażenia. Andy nauczył Charlie, jak rozładować moc, która jest wyzwalana przez gniew lub ból. Ale kiedy Charlie kończy 11 lat, ogień staje się coraz trudniejszy do opanowania. Gdy przypadkowo zostaje ujawniona lokalizacja rodziny, agent (Michael Greyeyes) zostaje wysłany, aby wytropić rodzinę i złapać Charlie. Dziewczyna ma zupełnie inne plany.

18.00 21.00
17.45 20.00-seansw w czwartek
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

 

DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU
USA; Science-fiction; od 13 lat 127 min.
UWAGA: w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu znajdują się sceny z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną. W najnowszym filmie Marvel Studios „Doktor Strange
multiwersum obłędu” MCU otwiera multiwersum, przesuwając jego granice w nieodkryte dotąd rejony. Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi.
10.30 11.30 13.25 14.25 16.20 17.20* 19.15 20.15
*brak seansu w środę
10.10 11.10 13.05 14.05 14.55 16.00 17.00 18.55 19.55-sesnse w
czwartek
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

DOWNTON ABBEY: NOWA EPOKA
USA / Wielka Brytania; Dramat / Kostiumowy; od 13 lat 125 min.
Tym razem film zabierze nas na Riwierę Francuską. Dowiemy sie o tajemniczej przeszłości Violet
Crawley (Maggie Smith). Dla Crawleyów będzie to bardzo ważna podróż, która pozwoli im na
nowo poznać historię rodziny. Światło ujrzą nieznane dotąd fakty. Nie oznacza to, że w
Downtown Abbey nic ciekawego nie będzie się działo. Do rezydencji przyjedzie ekipa filmowa.
Okaże się, że będzie miało to zaskakujące konsewkencje dla arystokratów.
18.15
17.15-seans w czwartek
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

IGRZYSKA ZWIERZAKÓW
Australia; Animowany/Familijny; 88 min.
Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.
10.50 13.00
12.45-seans w czwartek
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

FUCKING BORNHOLM
Polska; Komedia\Dramat; od 15 lat 100 min.
Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami?
20.15
20.00-seans w czwartek
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

BING I OPOWIEŚCI O ZWIERZĄTKACH- 14,15.05.2022 godz.
10.00
Wielka Brytania; Dzieci 74 min.
Na pewno pamiętacie tego niesfornego, ale niezwykle wesołego króliczka w zielonej koszuli i czerwono-czarnych ogrodniczkach. Wielki powrót przygód króliczka Binga! Bohater serii animacji, która skradła serca młodych widzów powraca na ekrany kin Multikina w nowej odsłonie. Poznaj wszystkie ulubione zwierzęta Binga i szukaj z Piko naklejek. Obejrzyjmy razem nasze ulubione historyjki Binga o zwierzętach i zagrajmy razem w nowe gry! Zaprzyjaźnimy się ze Słonkiem, pomożemy Żabce odnaleźć jej dom, a ptaszkowi wrócić do gniazda.

SONIC 2: SZYBKI JAK BŁYSKAWICA
USA; Animowany/Komedia; od 6 lat; 123min.
Uwielbiany na całym świecie niebieski jeż powraca w kolejnej odsłonie filmu przygodowego „Sonic 2.Szybki jak błyskawica”. Po osiedleniu się w Green Hills, Sonic chce udowodnić, że ma to, czego potrzeba, aby być prawdziwym bohaterem. Test jego możliwości przychodzi szybko, gdy powraca dr Robotnik (Jim Carrey), tym razem z nowym sojusznikiem, Knucklesem. Obaj planują zdobyć szmaragd, który ma moc niszczenia cywilizacji. Sonic razem ze swoim pomocnikiem, Tailsem wyruszają w podróż, aby znaleźć szmaragd zanim wpadnie w niepowołane ręce.
10.00 12.45 15.30
10.00 11.45 14.30-seans w czwaretek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)