Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Spider-Man: Bez drogi do domu”

wtorek, 30.11.2021 09:20 875 0

29 listopada br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na produkcję „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Już dziś kup bilet i zobacz jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów grudnia 2021 roku. Film wejdzie na ekrany 17 grudnia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

Cały świat już wie, że pod maską Spider Mana skrywa się Peter Parker. Po ujawnieniu tego faktu przez Mysterio superbohater zaczyna mieć ogromne problemy, z których nie potrafi się wyplątać. W tej sytuacji Peter Parker decyduje się zwrócić po pomoc do Doktora Strange'a, który rzucając zaklęcie może sprawić, że wszyscy zapomną o tym, kim jest chłopak z Nowego Jorku. Nie jest to jednak idealne rozwiązanie, ponieważ Parker nie chce utracić znajomości i bliskich relacji z przyjaciółmi. Na wielkim ekranie widzowie zobaczą również wcielających się w Green Goblina oraz Dr Octopusa Williama Dafoe oraz Alfreda Molinę, a także Jammiego Foxxa jako Electro.

Cinema3D właśnie uruchomiła przedsprzedaż biletów od 17 do 23 grudnia br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl

Seanse filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” są wyłączone z rezerwacji.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)