Certyfikat dla Bajkowego Przedszkola

piątek, 11.5.2018 08:43 1129 0

Na uroczystości Gali Optymizmu, która odbyła się w ramach XVII Kongresu Optymistycznych Przedszkoli pod nazwą "Nowe Horyzonty - Regaty Optymizmu 2018" Bajkowe Przedszkole z Żarowa uhonorowane zostało certyfikatem.

Wyróżnienie na ręce dyrektor żarowskiej placówki Elżbiety Wierzyk przekazała Mirela Nawrot autorka programu i liderka Optymizmu oraz ekspert w dziedzinie wychowania przedszkolnego. - W Kongresie Optymistycznych Przedszkoli, który odbył się w dniach 12-14 kwietnia w Mielnie uczestniczyli nauczyciele i dyrektorzy z 66 miast z całej Polski reprezentujący placówki należące do sieci Optymistycznych Przedszkoli. Wspólnie ze mną gminę Żarów reprezentowała także Mariola Król koordynator programu. Celem tegorocznego Kongresu było umożliwienie uczestnikom głębokiej refleksji do obecnych zjawisk i zmian w edukacji. W trakcie Kongresu odbyło się wiele interesujących wykładów. Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w wizytach studyjnych w przedszkolach koszalińskich, gdzie w pracy warsztatowej w ogólnopolskim zespole dyrektorów i nauczycieli wypracowali kolejne założenia do ogólnopolskiego Programu Optymistyczne Przedszkole - mówi Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Do Żarowa dyrektor Elżbieta Wierzyk i nauczycielka Mariola Król przywiozły Certyfikat dla Bajkowego Przedszkola, które z sukcesem brało udział w warsztatach dydaktycznych w sieci uczących się przedszkoli SUPEŁ i pogłębiło wiedzę dotyczącą strategicznych zagadnień psychologii pozytywnej.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)