komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 3 grudnia 2020

Franciszka, Ksawerego

CarSharing od teraz jest dostępny w każdym mieście powyżej 20 000 mieszkańców!

środa, 14.10.2020 15:54 , odsłony: 2327
kategorie artykułu:

CarSharing to system wynajmowania samochodów na minuty i kilometry za pomocą telefonu. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się usług w Polsce. Pojawił się w 2017 roku i na początku objęte nim były jedynie duże miasta. Z czasem polski CarSharing rozrastał się. Pojawiły sią auta elektryczne, samochody unikatowe, sportowe, terenowe i klasyki motoryzacji. Wydawać by się mogło, że pandemia może spowolnić rozwój, jednak dla jednego z operatorów usługi trudne czasy stały się motorem rozwoju.

W czasie pandemii międzymiastowa komunikacja kolejowa i lotnicza praktycznie stanęła. Jedynym pewnym środkiem transportu stał się samochód. Nie każdy jednak posiadał auto w garażu, dlatego wiele osób zaczęło używać CarSharingu... i tak już zostało. To właśnie w czasie pandemii PANEK CarSharing zaczął swoją ekspansję i w ciągu kilku dni otworzył strefy w 150 polskich miastach. Teraz finalizuje swój plan i otwiera kolejne strefy wynajmu.

Ekspansja 2.0 już się rozpoczęła, do 9 października PANEK CarSharing będzie obecny w 250 miastach

Dostęp do samochodów na minuty zyskają miasta powyżej 20 000 mieszkańców. Nie wszędzie jednak od razu pojawią się samochody. W ramach nowo otwartych stref, będzie można bezpłatnie zakończyć wynajem. Jeśli pojawią się w nich auta, będzie możliwość wynajęcia ich i podróżowania po całym kraju. Ekspansja 2.0, którą przeprowadza PANEK, pomoże przede wszystkim osobom, które wykorzystują CarSharing na dalszych dystansach. Dzięki nowym strefom ich podróże będą tańsze. Możliwość pozostawienia samochodu w nowej strefie spowoduje, że Użytkownik nie będzie płacić za postój, a w czasie kiedy nie korzysta z auta, będzie nim mógł jeździć ktoś inny.

Samochodów będzie coraz więcej

Poza samymi strefami, PANEK CarSharing wciąż dodaje do usługi nowe auta. Do końca roku będzie zwiększać swoją flotę. Od kilku miesięcy trwają odbiory nowych samochodów, które systematycznie pojawiają się na ulicach.  Do wyboru jest obecnie ponad 20 różnych modeli.

CarSharingiem wygodnie i tanio

Każda nowo zarejestrowana w usłudze osoba może spróbować Panka za darmo. Po ściągnięciu aplikacji i skończeniu procesu rejestracji na koncie nowego użytkownika pojawia się bonus 20 zł. Można zdobyć dodatkowe 10 zł za skorzystanie ze specjalnego PANkodu czyli unikalnego hasła podanego przez znajomego, który już zarejestrował się w usłudze. W ramach programu poleceń każda osoba, zarówno polecająca jak i polecana otrzyma 10 zł do wykorzystania na przejazdy. Nie ma limitu bonusów, kod można udostępnić wielu osobom i za każdą zgarnąć bonus.

Pankiem za granicę

Firma już zapowiedziała, że ma bogate plany na przyszłość i zmierza w stronę wyjścia za granicę. Na ten moment PANEK CarSharing to 9-ty pod względem liczebności aut CarSharing w Europie. Ma zamiar wejść do ścisłej trójki jak najszybciej. W związku z tym, pojawią się nowe samochody i kolejne kraje na mapie aplikacji. Sądząc po dynamice rozwoju- zmian należy wypatrywać wkrótce.

Jak skorzystać?

Aby używać CarSharingu należy mieć prawo jazdy i kartę płatniczą. Po zainstalowaniu aplikacji i weryfikacji konta samochodem można pojechać od razu. Auta można wynająć we wszystkich strefach PANEK i oddawać także w ramach stref płacąc jedynie za czas i przejechane  kilometry.

Zapraszamy na https://panekcs.pl/!

 
wczoraj, 14 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 18 godz temu
wtorek, 1.12.2020 11:17
wtorek, 1.12.2020 10:48
wtorek, 1.12.2020 10:10
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD