komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

sobota, 20 października 2018

Ireny, Kleopatry

Budowa kanalizacji na osiedlu domków jednorodzinnych

środa, 10.10.2018 11:37 , komentarze: 0 , odsłony: 129
kategorie artykułu:

Rozpoczynamy kolejną inwestycją wodno-kanalizacyjną na terenie naszego miasta. Burmistrz Leszek Michalak podpisał umowę na budowę kanalizacji sanitarnej na ulicy Świerkowej, Modrzewiowej i Jesionowej w Żarowie. 

Pierwsze prace budowlane rozpoczną się niebawem, a sama inwestycja ma potrwać do końca listopada. Wykonawcą zadania jest żarowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji. - Ruszamy z kolejnymi pracami na osiedlu domków jednorodzinnych w Żarowie. Zakres rzeczowy podpisanej umowy obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej na ul. Świerkowej oraz Modrzewiowej wraz z wykonaniem przepustów pod ścieżkę rowerową pod planowane przyłącza - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Świerkowej, Modrzewiowej i Jesionowej - I etap realizowana jest w ramach zadania inwestycyjnego "Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie Aglomeracji Żarów poprzez budowę kanalizacji sanitarnej w miejscowości Łażany - dotyczy budowy kanalizacji sanitarnej na ul. Świerkowa, Modrzewiowa i Jesionowa w Żarowie". Inwestycja kosztować będzie dokładnie 253.195,50 złotych. - Jest to kolejna inwestycja długo wyczekiwana przez naszych mieszkańców. Na terenie domków jednorodzinnych powstały ścieżki rowerowe i chodniki, a teraz przyszedł czas na budowę kanalizacji sanitarnej pod planowane przyłącza. Będą to kolejne prace wodno-kanalizacyjne zrealizowane na tym terenie. W pierwszym etapie zadania zostały wykonane prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej w pasie drogowym ulic Wierzbowej, Brzozowej, Bukowej i Jodłowej w Żarowie. Teraz inwestycja swoim zakresem będzie obejmować kolejne ulice na osiedlu domków jednorodzinnych - podkreśla radny Rady Miejskiej Mariusz Borowiec.

 

 

Wasze komentarze

Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Auto Max
Auto Max
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY