komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 20 czerwca 2021

Diny, Bogny

Bluefaces - kolejni wykonawcy cyklu "Muzyka Mi Leży"

środa, 9.6.2021 12:29 , komentarze: 0 , odsłony: 277
kategorie artykułu:

Świdnicki Ośrodek Kultury nie zwalnia, i po dwóch udanych koncertach na dziedzińcu Wieży Ratuszowej zaprasza na następny. 26 czerwca przeniesiemy się do lat 80-tych za sprawą syntezatorowych brzmień Bluefaces.

Bluefaces to świdnicki duet grający autorskie utwory łączące elektronikę z gitarą i wokalem. Pisząc o sobie, kreślą scenerię wyłaniającą się z ich muzyki: “Miasto. Bloki z wielkiej płyty. Nocna jazda samochodem bez określonego celu. Długie, wieczorne spacery pośród brudnego, niemalże stopniałego śniegu. Takie obrazy mają swoje brzmienie.” Grupa tworzy szeroko pojętą muzykę elektroniczną w klimatach synthpop, synthwave i post-punk. Ich muzyczną inspiracją są lata 80-te: zza zachodniej jak i zza wschodniej granicy. Utwory które tworzą, zachęcają słuchaczy do refleksji, ale też rytmicznego poruszania nogą.

Szczegółowe informacje o występie Bluefaces oraz sprzedaż biletów dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-bluefaces/

Wydarzenia powstają we współpracy ŚOK z Referatem Organizacji Pozarządowych, Młodzieżową Radą Miasta oraz Lokalną Organizacją Turystyczną “Księstwo Świdnicko-Jaworskie”.

Zapraszamy do obejrzenia specjalnej sesji zdjęciowej Bluefaces (foto: Jestem Maciek, robię zdjęcia)

 

Wasze komentarze

środa, 16.6.2021 11:43
poniedziałek, 17.5.2021 11:06
poniedziałek, 17.5.2021 08:33
3
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D