komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 8 kwietnia 2020

Cezaryny, Dionizego

Bielawianka obdarta z jakichkolwiek nadziei

wtorek, 16.9.2014 15:02 , komentarze: 0 , odsłony: 1665
kategorie artykułu:

Rywal zza miedzy ekipa Bielawianki Bielawa pozbawiona została przez piłkarzy Polonii-Stali Świdnica jakichkolwiek argumentów w meczu 7. kolejki III-ligi dolnośląsko-lubuskiej. Nasz zespół dał przeciwnikom prawdziwą lekcję futbolu skutecznie broniąc dostępu do własnej bramki i zwyciężając pewnie 3:0. Uczciwie trzeba przyznać, że dla bielawian to najniższy możliwy wymiar kary!

Od pierwszych minut stroną przeważającą byli biało-zieloni, którzy długo jednak kazali czekać swoim fanom na radość z pierwszego trafienia. Wojciech Szuba skutecznie wygarnął piłkę obrońcy Bielawianki, wrzucił ją na szósty metr boiska, a tam Kamil Kukla mocnym strzałem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Chwilę później mogło być 2:0 dla Polonii-Stali, ale Mateusz Jaros będący w dobrej sytuacji niestety przestrzelił. Po przerwie jeszcze bardziej uwidoczniła się przewaga świdnickiej drużyny. Aktywny na prawym skrzydle był wprowadzony po przerwie Michał Skrypak, ale początkowo jego wrzutki w pole karne nie znajdowały adresata. Wszystko zmieniło się w 68. minucie, Skrypak poradził sobie z dwójką obrońców, posłał futbolówkę w pole karne, a tam skutecznie akcję wykończył Kamil Kukla zdobywając drugiego gola w tym spotkaniu, a trzeciego w tym sezonie. Rezultat spotkania ustalił w końcówce meczu Wojciech Szuba dobijając z bliskiej odległości wyplutą przez bramkarza gości piłkę po wcześniejszym uderzeniu Pawła Tobiasza. Warty odnotowania jest także debiut na III-ligowych boiskach 19-letniego pomocnika Polonii-Stali Świdnica Bartłomieja Skowrońskiego.

 

Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa 3:0 (1:0)

Polonia-Stal: B. Kot, Truszczyński, Sudoł, Salamon, Luber, G. Borowy (85' Sowa), Morawski, Szuba, Kukla (76' Klimczak), Jaros (59' Skrypak), Tobiasz (89' Skowroński)

 

 

 

Wasze komentarze

środa, 4.3.2020 09:02
środa, 4.3.2020 08:41
wtorek, 3.3.2020 08:54
niedziela, 1.3.2020 12:59
5
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz