Biegnij po nową rodzinę! Na bliskich wciąż czeka kilkadziesiąt dzieci

czwartek, 23.5.2024 10:28 487 0

Już po raz trzeci w Świdnicy organizowany będzie Bieg po Rodzinę Zastępczą pod hasłem RODZINA ZASTĘPCZA – MIŁOŚĆ NIE DO ZASTĄPIENIA.

Impreza zaplanowana jest na niedzielę, 16 czerwca i jak zwykle rozpocznie się biegiem o godzinie 12.00, to nie jednak nie wszystko. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji dla dzieci – zabawy muzyczne, konkursy sportowe, malowanie twarzy i oczywiście bańki mydlane w których będzie można się dosłownie zamknąć!  Na smakoszy natomiast czekać będzie stoisko ze swojskimi wyrobami przygotowane przez Sołectwo Bojanice! Chętni będą mogli też kupić rękodzieło przygotowane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej! Całość uświetni występ młodych mażoretek z zespołu Mażoretki Royals Świdnica .

 - Każdy uczestnik biegu otrzyma oczywiście medal i pamiątkową koszulkę! Jak zwykle podczas imprezy promowana będzie idea rodzicielstwa zastępczego, zapraszamy zatem na stoisko organizatorów – Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł zasięgnąć najważniejszych informacji o pieczy zastępczej!  Czekamy na Was już w niedzielę, 16 czerwca tradycyjnie w Parku Centralnym!
Zapisy na bieg prowadzone będą w dnu biegu - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)