komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 21 czerwca 2021

Alicji, Alojzego

Baseny otwarte od 6 czerwca? Póki co wytycznych brak

sobota, 30.5.2020 10:14 , komentarze: 0 , odsłony: 1606
kategorie artykułu:

Nikt tak naprawdę nie wie jak będzie wyglądać po ponownym otwarciu korzystanie z basenów. W rozporządzeniu opublikowanym w dzienniku ustaw brak jest jakichkolwiek wskazówek dla zarządców. Wiadomo tyle, że na jednym torze będą mogły pływać w sumie cztery osoby a w obiekcie nie może znajdować się więcej niż 150 osób. Więcej konkretów brak.

W powiecie świdnickim kryte pływalnie znajdują się w Świdnicy, Świebodzicach, Żarowie, Witoszowie Dolnym i Strzegomiu. 

Wszyscy zarządcy czekają na szczegółowe wytyczne. Prawdopodobnie wielu z nich nie zdąży otworzyć kąpielisk 6 czerwca. Konkretną informację podały jedynie władze OSIR Świebodzice.

- Doczekaliśmy się!! Od 6 czerwca ruszamy z kolejnym rozmrażaniem! Otwieramy basen, siłownię i wracamy z Jogą.  Wszelkie dokładne informacje będą podawane na bieżąco! - czytamy na fb pływalni.

Nie wiadomo też w jaki sposób będzie można korzystać z saun. Trudno bowiem w małym pomieszczeniu zachować odległość 2 metrów. Informacje w przestrzeni publicznej o tym jakoby miało być wymagane w saunariach używanie maseczek wydają się być kuriozalne. Póki jednak co ani resort zdrowia, ani Główny Inspektor Sanitarny nie opublikowali żadnych wytycznych.

Do tematu na pewno wrócimy.

 

Wasze komentarze

czwartek, 20.5.2021 09:39
10
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra