komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 30 lipca 2021

Julity, Piotra

Adam Ciupiński w Zarządzie Dolnośląskim ZPN

piątek, 21.5.2021 11:45 , komentarze: 0 , odsłony: 431
kategorie artykułu:

Przedstawiciele dolnośląskich klubów piłkarskich w niedzielę, 2 maja na stadionie miejskim we Wrocławiu, wybierali władze Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej na lata 2021-2025.

Na nową kadencję prezesem został Andrzej Padewski, a członkiem Zarządu Dolnośląskiego ZPN został m.in. Adam Ciupiński, który będzie odpowiadał za organizację i rozwój piłki nożnej kobiet na Dolnym Śląsku oraz szkolenia dzieci i młodzieży. Jak sam przyznaje, to dla niego szczególna nominacja.

- Spore wyróżnienie i nobilitacja nie tylko dla mnie, ale również dla całego środowiska sportowego z którego się wywodzę i które chcę reprezentować. Myślę tu o klubach sportowych regionu wałbrzyskiego, m.in nasz miejski KS Zjednoczeni Żarów oraz kluby i sekcje piłki nożnej kobiet z całego Dolnego Śląska. Funkcję członka Zarządu Dolnośląskiego ZPN będę łączył z pracą i dotychczasowymi funkcjami, czyli pracą w Wydziale Szkolenia DZPN oraz pracą trenera koordynatora piłki nożnej kobiet Dolnego Śląska. W głównych obszarach działania będzie przede wszystkim popularyzacja i rozwój piłki nożnej dziewcząt na Dolnym Śląsku, usprawnienie systemu rozgrywek, budowa ścieżki rozwoju najzdolniejszych zawodniczek Dolnego Śląska w oparciu o wiodące kluby kobiece oraz Kadry wojewódzkie Dolnośląskiego ZPN oraz pobudzenie do ponownego wzrostu zainteresowania piłką nożną wśród uczniów dolnośląskich szkół podstawowych – mówił Adam Ciupiński.

Gratulacje na ręce Adama Ciupińskiego, ale także innych członków zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, złożył prezes Andrzej Padewski.

- Pan Adam Ciupiński specjalizuje się w piłce nożnej kobiet. Jest trenerem koordynatorem, w pełni zaangażowanym w tę dyscyplinę sportową, dlatego cieszę się, że został obdarzony zaufaniem i będzie zasiadał w zarządzie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Z pewnością wdroży swoje nowe pomysły, które zaowocują nie jednym sukcesem. Dla Związku Piłki Nożnej Żarów jest bardzo ciekawym miejscem i jedną z lepszych baz sportowych, gdzie rozgrywanych jest wiele ważnych piłkarskich spotkań. Jeszcze raz gratuluję Panu Adamowi i życzę owocnych działań sportowych – gratulował prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski.

Gratulujemy i życzymy Adamowi wielu sukcesów organizacyjnych i sportowych.

 

Wasze komentarze

czwartek, 29.7.2021 10:27
środa, 28.7.2021 10:20
1
poniedziałek, 26.7.2021 09:39
piątek, 23.7.2021 12:04
piątek, 16.7.2021 12:10
piątek, 16.7.2021 09:13
czwartek, 15.7.2021 13:13
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D