5.03, Jaworzyna Śląska: Charytatywny kabaret dla Weroniki Makowskiej "Robert Korólczyk - One Man Show"

piątek, 9.2.2024 16:34 382 0

5 marca 2024 r. zapraszamy na występ kabaretowy Roberta Korólczyka – lidera Kabaretu Młodych Panów, który wystąpi w programie zatytułowanym „One man show”. Występ kabareciarza, od lat bawiącego miliony Polaków jako „Góral”, „Górnik Andrzej” i wiele innych postaci, to niezwykle ciekawa propozycja na zbliżający się Dzień Kobiet, a szczytny cel przyświecający wydarzeniu, powinien tylko utwierdzać w przekonaniu, że takiego show w Jaworzynie Śląskiej nie można przegapić.

Impreza będzie miała charakter charytatywny, a dochód ze sprzedaży biletów w formie cegiełek oraz towarzyszącej wydarzeniu kawiarenki, zostanie przeznaczony na leczenie oraz rehabilitację Weroniki Makowskiej – 26-letniej mieszkanki Jaworzyny Śląskiej, która w październiku 2022 r. uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Występ Roberta Korólczyka przewidziany jest na godzinę 18:00, ale wszystkich, którzy pragną wspomóc Weronikę w walce o samodzielność, zapraszamy do Hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej już od godziny 17:00, gdzie w słodkiej kawiarence będzie można nabyć pyszne ciasta domowej roboty i napić się gorącej kawy lub herbaty.

Wszystkich pragnących czynnie włączyć się w pomoc Weronice przy organizacji kawiarenki – prosimy o przygotowanie ciast, które można dostarczać do Hali sportowo-edukacyjnej w dniu wydarzenia od godziny 12:00. Chęć upieczenia ciasta prosimy zgłaszać pod numerem tel. 609 080 212 (Anna Makowska).

Cegiełki charytatywne będą dostępne na miejscu tuż przed występem. Kwota cegiełki jest dobrowolna.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce wydarzenia.
W przypadku chęci przybycia na występ większej grupy – proponujemy telefoniczne zgłoszenie – 504 088 676 (sekretariat SOKiBP).

 ROBERT KORÓLCZYK – lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako „Góral”, „Górnik Andrzej” i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, iż publiczność często poznaje go nie tylko po twarzy, ale właśnie po głosie. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów. ZAPRASZAMY!!!

SOKiBP Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Komentarze (0)