4 grudnia Czarna Góra Resort otwiera sezon narciarski

czwartek, 2.12.2021 22:19 1765

Ta informacja ucieszy zapewne wszystkich narciarzy. Już w tę sobotę,  4 grudnia o godz. 9.00 Czarna Góra Resort otwiera pierwszą trasę zjazdową.


Jest to weekend mikołajkowy, dlatego osoby przebrane za św. Mikołaja  dostaną możliwość zakupu karnetu w sobotę za symboliczną złotówkę. Pozostali goście uzyskają rabat w wysokości 30%.
Będzie czynna kolej linowa Efka. Z uwagi na wciąż nieidealną pokrywę śniegu zaleca się jazdę na nartach treningowych (na wszelki wypadek).
Stacja górna kolei Efka: 30 cm, stacja dolna 15 cm. Trasa zjazdowa K zostanie otwarta.
Pokrywa śniegu: stacja górna Luxtorpedy: 35 cm, stacja dolna 20 cm. Pozostałe trasy pozostaną zamknięte.

- W nocy z czwartku na piątek oraz z piątku na sobotę temperatury spadną najprawdopodobniej do minus 8 stopni. Jeżeli tak się stanie będziemy sukcesywnie otwierać kolejne trasy. Nowością w naszym resorcie jest najdłuższa droga saneczkowa w Sudetach (3 km z Czarnej Góry do Siennej), morsowisko oraz lodowisko - wylicza Krzysztof Gąsiorek, prezes zarządu Czarna Góra S.A.

Więcej szczegółów na naszej stronie www.czarnagora.pl  lub na fanpage’u

Serdecznie zapraszamy do nas na narty – zachęca  prezes Gąsiorek -  Na terenie Czarnej Góry zostanie uruchomione największe lodowisko w Sudetach o powierzchni 800 m2.  Planujemy szereg atrakcji i bogaty program m.in. występ olimpijki w jeździe figurowej na lodzie. Yulia Beloglazova-Ekzarova to olimpijka z Turynu z 2006 r.

Wśród atrakcji będą również:  pokazy gry curling, nauka jazdy na łyżwach oraz nauka gry w hokeja, pod okiem  licencjonowanego trenera hokeja na Dolnym Śląsku Grzegorza Górskiego.