4.03, Świebodzice: Dzień Kobiet ze specjalnymi gośćmi

środa, 7.2.2024 14:45 274 0

Zapraszamy wszystkie kobiety na wyjątkowe spotkanie z udziałem wybitnych kobiet, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach życia publicznego. Z okazji Dnia Kobiet, Miejski Dom Kultury w Świebodzicach serdecznie zaprasza na inspirujące wydarzenie, które odbędzie się 4 marca o godz. 18.00 w sali głównej.

Podczas tego wyjątkowego spotkania będziemy mieli okazję poznać historie życiowe i kariery kobiet, które zyskały uznanie w społeczności lokalnej oraz na szczeblu krajowym. Specjalnymi gośćmi będą wyjątkowe kobiety:

  • Posłanka na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka
  • Senator RP Agnieszka Kołacz - Leszczyńska
  • Sekretarz Miasta Sabina Cebula
  • Redaktor Agnieszka Dobkiewicz

- Poprzez swoją pracę i zaangażowanie przyczyniły się do zmiany otaczającego świata.W trakcie spotkania będziemy mieli możliwość wysłuchania fascynujących opowieści o wyzwaniach, z jakimi się spotkały, oraz o drodze, którą musiały pokonać, aby osiągnąć swoje cele. Ponadto, będziemy mieli okazję zadawać pytania i dyskutować na temat roli kobiet w życiu publicznym, ich sukcesów oraz wyzwań, z jakimi się spotykają.To wyjątkowe wydarzenie ma na celu nie tylko celebrowanie osiągnięć kobiet, ale również inspirację dla wszystkich obecnych, aby dążyć do realizacji swoich marzeń i celów, niezależnie od przeciwności losu czy ograniczeń społecznych. Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety i nie tylko, niezależnie od wieku czy środowiska do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu. Wspólnie uczcijmy Dzień Kobiet i celebrujmy siłę oraz determinację kobiet w dążeniu do sukcesu i zmiany świata na lepsze.  Dla wszystkich Pań, gorący i słodki poczęstunek - informuje Miejski Dom Kultury w Świebodzicach.

Wstęp wolny.

MDK Świebodzice

Dodaj komentarz

Komentarze (0)