26.11. Koncert "Od nocy do nocy" w Strzegomskim Centrum Kultury

poniedziałek, 22.11.2021 12:33 261 0

26 listopada 2021 r.  godz. 18:00  Strzegomskie Centrum Kultury – Sala widowiskowa – ul. I.J. Paderewskiego 36 |  Bilety w cenie 15 zł do nabycia za pośrednictwem portalu www.biletyna.pl oraz w siedzibie Strzegomskiego Centrum Kultury.

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem.

Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od Nocy Do Nocy” który zagrała na ponad 180 scenach muzycznych w Polsce i za granicą.

W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów.

Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie z bandem i kwartetem smyczkowym w roku 2020 miała okazję gościć na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk.

W lato 2021 zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 magicznych koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Koncert ten cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce.

Dziś Joanna Aleksandrowicz wraz z zespołem muzyków wystąpi przed Państwem. Zapraszamy w muzyczną podróż.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)