komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 21 lutego 2020

Eleonory, Fortunata

21-latek zatrzymany za jazdę po zażyciu substancji psychotropowych

piątek, 31.1.2020 13:58 , komentarze: 1 , odsłony: 1183
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno-Patrolowego świdnickiej komendy zatrzymali kolejnego kierującego, u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem substancji psychotropowych, ponadto mężczyzna w chwil zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki.

       Zdjęcie ilustracyjne/Fot.Doba.pl

30 stycznia br.  policjanci patrolujący rejon miasta Świdnica, na ul. Przemysłowej  tuż przed północą  zauważyli samochód osobowy marki  Citroen Jumper. Pojazdem tym  poruszał się młody mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierujący - 21-letni mieszkaniec Wałbrzycha jest trzeźwy.

Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie.  Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.  W czasie kontroli 21-latek cały czas zachowywał się bardzo nerwowo, czym wzbudził podejrzenia policjantów, którzy postanowili sprawdzić powód jego niepokoju. 

Na pytanie funkcjonariuszy, czy mężczyzna posiada przy sobie jakiekolwiek rzeczy prawnie zabronione, mężczyzna  dobrowolnie wydał policjantom 2 "zawiniątka", jedno  z zawartością białego proszku, a drugie z zawartością zielonego suszu. Substancje poddano badaniom na testerze narkotykowym. Badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to amfetamina, a także marihuana. 21-latek posiadał przy sobie ponad 25 porcji tych narkotyków. Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem.

/KPP Świdnica 

 

Wasze komentarze

No i po karierze
sobota, 01.02.2020 05:49 autor:
poniedziałek, 17.2.2020 08:47
poniedziałek, 17.2.2020 10:04
2
Pośrednictwo EUCO
Pośrednictwo EUCO
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD