2.03, Marcinowice: Dzień Kobiet

poniedziałek, 5.2.2024 13:52 257 0

Gmina Marcinowice zaprasza Wystawców z powiatu świdnickiego i całego Dolnego Śląska do zaprezentowania swoich usług oraz produktów podczas Dnia Kobiet, który odbędzie się 2 marca 2024 r.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie, podczas którego w hali na powierzchni ponad 1,5 tys. m2 zaprezentują się przedsiębiorcy, instytucje oraz osoby prywatne związane z szeroko pojętą branżą skierowaną do kobiet w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami.

Do udziału zapraszamy więc osoby i firmy w szczególności związane ze zdrowiem i urodą, modą, odżywianiem, sportem, edukacją, sztuką, rękodziełem, muzyką, jak również te, które chciałyby zaprezentować możliwość spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Jednym z elementów wydarzenia będzie akcja charytatywna w formie licytacji, w trakcie której będziemy zbierali środki na wsparcie świdnickiej Fundacji eRAKobiet zajmującej się edukacją i profilaktyką nowotworową wśród kobiet. Fundacja w przeddzień wydarzenia obchodzi swoje drugie urodziny.

Udział w wydarzeniu jest dla wystawców bezpłatny. Zgłoszeń można dokonywać przez formularz dostępny pod poniższym linkiem. Organizator zastrzega sobie przyjęcie wybranych zgłoszeń w zależności od dopasowania do charakteru wydarzenia oraz przesłanych wcześniej formularzy.

Udział w Dniu Kobiet będzie otwarty oraz bezpłatny dla uczestników z całego powiatu świdnickiego. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 marca w godzinach 14:00-18:00.

Link do formularza zgłoszeń dla Wystawców: https://forms.gle/ArRzWYP5h9oRKWBn8

gmina Marcinowice

Dodaj komentarz

Komentarze (0)