18.12. Otwarte Charytatywne zawody strzeleckie

piątek, 3.12.2021 12:28 508 0

18 grudnia 2021 roku w godzinach 10:00-18:00 na Strzelnicy KSO Świdnica ul. Łączna 4 w Świdnicy, odbędą się Otwarte Charytatywne Zawody Strzeleckie Dla Każdego.

Główny cel organizacji zawodów to zebranie jak największej kwoty na leczenie i rehabilitację Marcelinki Andreasik ze Strzegomia.

Marcelinka ma tylko 17 miesięcy i już musi walczyć ze złośliwą dolegliwością, a mianowicie choruje na nowotwór złośliwy mózgu ATRT.
Całe wpisowe przeznaczone zostanie na planowaną terapię w celu przywrócenia jej zdrowia.

Wydatki związane z codzienną pielęgnacją i karmieniem rosną z dnia na dzień, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie rodziców i rodziny małej wojowniczki w tych trudnych i ciężkich chwilach.

Zapraszamy Was na strzelnicę  i wzięcie udziału w zawodach – dla Marcelinki.

Liczy się każda obecna osoba i datek na jakże szczytny cel walki o życie i zdrowie.

Zaplanowane zawody wpisane są do kalendarza DZSS i liczyć się będą do przedłużenia licencji.
Konkurencje sportowe to: Pcz,Pm,Kcz,S.

Drodzy, liczymy na Wasze dobre serca.
Członkowie Klubu - pokażmy, na jakie wsparcie może liczyć Nasza mała bohaterka. Wśród Wszystkich uczestników, niezależnie od wyniku będzie rozlosowana nagroda, której sponsorem jest Restauracja Stary Młyn i Hotel Stary Młyn.  Karabin - AKMS Dla osób nieposiadających uprawnień-równowartość głównej nagrody w postaci bonu do wykorzystania na strzelnicy klubowej. Wszystkich chętnych już dziś serdecznie zapraszamy na udział w tak szczytnym wydarzeniu.

Zarząd Klubu KSO Świdnica

Dodaj komentarz

Komentarze (0)