16.10. Świebodziczanki pełną piersią - event promujący profilaktykę raka piersi

piątek, 8.10.2021 16:00 186 0

Już 16 października o godz. 11.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach na kobiecy event promujący profilaktykę raka piersi. W tym dniu, przy ogromnym wsparciu wspaniałych kobiet, dotkniemy tematów ważnych dla Pań w każdym wieku. Zadbamy o zdrowie i dobre samopoczucie. Wspólnie pokażemy, że każda z nas jest piękna, a razem mamy moc do walki z chorobami i trudnościami.

W tym dniu odbędą się: wykłady profilaktyczne, prorozwojowe rozmowy, szczypta ajurwedy, metamorfozy, porady wizażystek, stylizacja oka, brafitterka i pokaz mody. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa fotografii Rafała Guzika, jak również pokaz Estery Grabarczyk „Ja i Słowiański Jedwab " . 

Uwolnimy też naszą szafę na jesień! Charytatywna 'Jesienna Szafa' wspomoże Fundację PRO Femina, a dziewczyny wrócą do domu z nowymi ciuszkami. Nadmiar zebranych rzeczy zostanie przekazany do Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Wałbrzychu.
„Pełną Piersią” to wyjątkowa okazja do spotkania kobiet i połączenia naszych mocy w tak ważnym celu, jakim jest profilaktyka oraz walka z rakiem piersi.
Bądźmy razem w ty dniu.

Zapraszamy z całego serca.
Aneta Sterna Funaberia & Katarzyna Woźniak MDK Świebodzice.

 Źródło: swiebodzice.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)