komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 4 sierpnia 2021

Dominika, Protazego

[WIDEO] Trzaskowski w Wałbrzychu: potrzebujemy odbudowy wspólnoty

sobota, 13.6.2020 17:47 , komentarze: 73 , odsłony: 21076
kategorie artykułu:

W sobotę 13 czerwca na pl. Magistrackim w Wałbrzychu ze swoimi wyborcami spotkał się kandydat na prezydenta Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

- Wiemy doskonale czym jest wspólnota i jak zwyciężać. Po wojnie do Wałbrzycha każdy przyjechał skądś. Przeszedł obóz koncentracyjny, ale budowaliśmy tę wspólnotę z szacunkiem dla innego człowiek i dla różnorodności. I to może być klucz do sukcesu Dolnego Śląska. Nie było nam łatwo przez ostatnich kilkadziesiąt lat, musieliśmy pokonać trudne chwile transformacji. Dzisiaj jesteśmy zupełnie gdzieś indziej - mówił prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

- Dzisiaj byłem w Opolu gdzie był też prezydent Duda. Mówił o rodzinie. Potem miał kolizję drogową, kolejną. Dlatego potrzeba nam profesjonalistów, którzy pomogą nam rozwiązać problemy. Cały czas słyszę próby dzielenia nas, a wszyscy przecież mamy te same problemy i marzenia. Marzymy o Polsce, która szanuje ludzi. W tych ostatnich dniach dzieli się nas, i ja bardzo nad tym ubolewam. Nie ma lepszych i gorszych Polaków. Nie damy się podzielić - mówił podczas wiecu Rafał Trzaskowski. - Mamy dość ludzi, którzy myślą tylko o sobie. Mamy też dość tego co wyczynia dzisiejszy rząd zostawiając nas samych sobie. Pytałem dzisiaj prezydenta dlaczego dano nam tylko 5 dni na zebranie podpisów i mniejsze środki na kampanię? Oni wiedzą jedno: jesteśmy silniejsi i żadne rzucane nam pod nogi kłody nie poskutkują. Zebraliśmy w te kilka dni ponad 2 miliony podpisów.

Kandydat na prezydenta odniósł się także do problemów związanych z pandemią koronawirusa w Polsce.

- Gdzie jest prezydent w takich momentach, który będzie reagował. Potrzebujemy niezależnego prezydenta, który będzie stał przy ludziach potrzebujących dziś pomocy - mówił Trzaskowski. - W jednej z telewizji próbują zrobić ze mnie diabła wcielonego. Ja jestem zupełnie innym człowiekiem, dlatego mnie to nie frustruje.

Całość spotkania możecie Państwo obejrzeć w relacji wideo poniżej:

 

Wasze komentarze

Dlatego głosuję na Prezydenta Dudę
poniedziałek, 15.06.2020 21:38 autor:
a ja nie. pisowski prezydent powinien odejść
niedziela, 21.06.2020 21:13 autor:
Ja też
sobota, 20.06.2020 22:06 autor:
Zakłamana morda
poniedziałek, 15.06.2020 22:51 autor:
ANDRZEJ DUDA Najlepszy Prezydent RP.
poniedziałek, 15.06.2020 20:57 autor:
No i super Pisiory już stają po kątach. Jarek już...
poniedziałek, 15.06.2020 16:28 autor: Autor
Te brednie o LGBT mają przykryć złodziejstwo i korupcję. Minister...
poniedziałek, 15.06.2020 10:33 autor: Tomaszek
DUDA wspiera rodziny ale chyba te wzorowe ja Marty...
poniedziałek, 15.06.2020 11:55 autor: Autor
No tak. DUDA wspiera rodziny ale jakie chyba patologiczne bo.mojej...
poniedziałek, 15.06.2020 09:22 autor: Autor
Skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.
poniedziałek, 15.06.2020 09:30 autor:
DUDA.duda drugi raz co sie już nie uda. Ha ha...
poniedziałek, 15.06.2020 09:24 autor: Autor
Jak się nie ma co powiedzieć to się mówi ze...
poniedziałek, 15.06.2020 08:21 autor: Artur
Mężczyzna może zajść w ciąże ?
poniedziałek, 15.06.2020 08:35 autor:
KACZOR SIĘ STARA ALE BEZ EFEKTÓW
poniedziałek, 15.06.2020 09:16 autor: Autor
Głosuje na Andrzeja Dude bo wspiera rodziny !
poniedziałek, 15.06.2020 08:37 autor:
Andrzej Duda jest O.K.
poniedziałek, 15.06.2020 00:47 autor:
poniedziałek, 15.06.2020 06:24 autor: Ad.
PO cały czas powtarza, że chce likwidacji CBA, ciekawe czemu...
niedziela, 14.06.2020 15:21 autor: tak się zastanwiam
ANDRZEJ DUDA ! ANDRZEJ DUDA !
niedziela, 14.06.2020 15:51 autor:
na Kaczafiego ????
niedziela, 14.06.2020 13:51 autor: autor
A guzik. Tylko Duda
niedziela, 14.06.2020 13:14 autor: Hj
... Warszawy
niedziela, 14.06.2020 10:15 autor:
Z tego widać że Duda zachowuje się jak faszyści którzy...
niedziela, 14.06.2020 12:42 autor: Autor
A co na to psychiatra,???
niedziela, 14.06.2020 10:31 autor: Ada
RAFAŁ MOIM PREZYDENTEM