komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

piątek, 19 października 2018

Ziemowita, Jana

[WIDEO] Święto optymizmu w Misiu Uszatku

czwartek, 17.5.2018 11:35 , komentarze: 0 , odsłony: 733
kategorie artykułu:

Dzień 10 maja w przedszkolu Miś Uszatek był dniem szczególnym, przepełnionym radością, optymizmem i odświętną atmosferą. Już po raz siódmy uroczyście obchodziliśmy Ogólnopolskie Święto Optymizmu.

Kolory tęczy odświętnego wystroju przedszkola oraz kolorowe stroje dzieci zdominowały ten szczególny dzień. Biletem wstępu do wspólnej zabawy było przejście przez tęczową bramę i uśmiech każdego przedszkolaka. Każdy przedszkolak poczuł się prawdziwym optymistą zasiadając w fotelu ,,Króla Optymizmu ''. Do wspólnej zabawy zaprosiła dzieci Tęczowa Wróżka.

Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od ,,Hymnu Optymistów'' i prezentacji optymistycznych wierszyków. Ogromną radość sprawiło dzieciom symbolicznej iskierki optymizmu, która poszybowała w niebo z optymistycznymi pozdrowieniami. Jak na prawdziwe optymistyczne święto przystało, nie mogło zabraknąć optymistycznego tortu który smakował wszystkimi kolorami tęczy. Nie zabrakło także wesołej zabawy, kolorowych kartek z optymistycznymi pozdrowieniami od przedszkolaków.

Dopełnieniem tego radosnego święta był optymistyczny przemarsz ulicami naszego miasta. Przedszkolaki wręczały napotkanym przechodniom kwiatki z optymistycznym przesłaniem. Korowód małych optymistów wzbudzał radość i niezliczone prawdziwe uśmiechy mieszkańców naszego miasta. Optymistyczny korowód dotarł do Urzędu Miejskiego, gdzie z ogromną serdecznością został przywitany przez burmistrza Strzegomia - Zbigniewa Suchytę, zastępcę burmistrza - Wiesława Witkowskiego, naczelnika Wydziału Oświaty - Urszulę Podsiadły-Szubert i jej zastępcę – Annę Góralską.

Dzieci przekazały burmistrzowi "Optymistyczne Przesłanie Przedszkolaków". Słodkim akcentem zakończyło się to spotkanie, bo wszyscy zostali obdarowani słodyczami. Wszystkie Optymistyczne Przedszkola w Polsce połączyły się w łańcuchu optymizmu, jedności, radosnej zabawy i dziecięcej kreatywności .Każde miejsce jest dobre by być dobrym i radosnym dzieckiem, a tajemnica optymizmu jest w nas wszystkich.

Więcej dowiecie się Państwo z wideo:

 

Wasze komentarze

wczoraj, 15 godz temu
poniedziałek, 15.10.2018 16:16
1
poniedziałek, 15.10.2018 16:05
1
poniedziałek, 15.10.2018 14:48
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Auto Max
Auto Max
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC