komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 25 kwietnia 2019

Marka, Jaroslawa

[WIDEO] Rywalizacja młodych siatkarzy w Goczałkowie

wtorek, 12.2.2019 09:28 , komentarze: 0 , odsłony: 441
kategorie artykułu:

11 lutego br. w Goczałkowie odbył się Turnieju Piłki Siatkowej Szkół z Klasami  Gimnazjalnymi pod patronatem posła na Sejm RP – Moniki Wielichowskiej i senatora RP – Wiesława Kiliana. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami przedszkolnymi w Goczałkowie.

W rozgrywkach wzięły udział 4 szkoły z terenu gminy Strzegom: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi, Zespół Szkolno-Przedszkony w Jaroszowie i Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Goczałkowie.

Wśród dziewcząt I miejsce wywalczyła drużyna z PSP nr 2 w Strzegomiu; II miejsce - drużyna z PSP nr 3 w Strzegomiu; III miejsce przypadło drużynie z Jaroszowa, a drużyna gospodarzy zajęła IV miejsce.

W klasyfikacji chłopców I miejsce zajęła drużyna z PSP nr 2 w Strzegomiu; II miejsce przypadło drużynie z PSP nr 3 w Strzegomiu; III miejsce wywalczyła drużyna z PSP w Goczałkowie, a IV miejsce drużyna z Jaroszowa. Najlepszą siatkarką została Weronika Rzezińska (PSP Nr 2), a siatkarzem Filip Pawlus (PSP Nr 2).

Imprezę uświetniła obecność posłanki Moniki Wielichowskiej, która przygotowała podziękowania dla nauczycieli pracujacych ze swoimi drużynami. Wręczenia pamiątkowych pucharów dokonał Wiesław Witkowski - zastępca burmistrza Strzegomia. W gronie osób dekorujących byli również: Barbara Asynger - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Goczałkowie, Paweł Mosór - prezes Spółki OSiR oraz Grzegorz Luszawski - członek Zarządu Spółki OSiR. Przebieg zawodów relacjonował Krzysztof Kalinowski - dyrektor SCK w Strzegomiu.

Organizatorzy zawodów dziękują Strzegomskiemu Centrum Kultury za pomoc przy organizacji turnieju oraz nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie drużyn.

Zapraszamy do obejrzenia wideo:

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 1 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 21 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
1
wczoraj, 23 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
wtorek, 23.4.2019 13:24
wtorek, 23.4.2019 09:29
1
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Majówka na Węgrzech
Majówka na Węgrzech
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz