[WIDEO, FOTO] To była elektryzująca noc! Studniówka ZSB-E w Świdnicy [210 zdjęć]

niedziela, 4.2.2024 20:30 4396 0

3 lutego br., uczniowie Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy zgromadzili się, by uczcić  szkolne lata podczas wyjątkowej studniówki. Park Hotel stał się świadkiem elektryzującej zabawy, która rozpoczęła się o godzinie 18:00.

ZOBACZ WIDEO:

Studniówka rozpoczęła się powitaniem, pełnym radości i podekscytowania. To było wyjątkowe spotkanie uczniów klas maturalnych, którzy świętowali koniec swojej szkolnej podróży.

 Tradycyjny polonez otworzył wieczór, po którym nastąpiły wzruszające podziękowania dla nauczycieli, rodziców i wszystkich, którzy wspierali uczniów w ich trudach edukacyjnych. Dyrektor Fasuga wygłosił inspirujące słowa, zachęcając młodych do śmiałości w nowym rozdziale ich życia.

Park Hotel tętnił życiem, a uczniowie bawili się przy dźwiękach energetycznej muzyki, tworząc wyjątkową atmosferę. Światła migotały, śmiech rozbrzmiewał, a parkiet tańca był miejscem, gdzie odbywała się magia tej niezapomnianej nocy.

Studniówka Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych to nie tylko bal, to symboliczne pożegnanie młodzieńczych lat i gotowość do nowych wyzwań. Niech ta noc pełna emocji i zabawy będzie dla absolwentów świetnym rozpoczęciem nowego etapu w ich życiu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)