[WIDEO, FOTO] Strzegomianie spotkali się z burmistrzem Suchytą. Jakie tematy poruszono?

czwartek, 18.4.2024 13:15 998 1

Przed nami druga tura wyborów samorządowych, po której wyłonimy włodarzy w gminach, w których żaden z kandydatów nie uzyskał więcej niż 50% poparcia w pierwszym etapie głosowania. W powiecie świdnickim wyborów nie rozstrzygnięto w czterech z ośmiu gmin: mieście Świdnica, gm. Świdnica, gm. Strzegom i Świebodzicach.

W środę, 17 kwietnia ubiegający się o reelekcję burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta zorganizował w sali Strzegomskiego Centrum Kultury otwarte spotkanie z mieszkańcami. Strzegomianie mieli okazję przedstawić swoje uwagi oraz sugestie, zadać pytania i rozwiać wątpliwości w sprawach związanych z funkcjonowaniem samorządu.

Całość spotkania w materiale wideo:

- Nie ma większej radości dla samorządowca jak spotkanie z mieszkańcami, którzy mimo męczącej kampanii, nadal licznie przychodzą, zadają pytania, a później (przy kawie) rozmawiają w kuluarach. Dziękuję za pytania, życzliwość, a przede wszystkim obecność - podsumował spotkanie burmistrz Suchyta.

Pierwotnie wydarzenie miało przybrać formę debaty między Zbigniewem Suchytą a Krzysztofem Kalinowskim, którzy zmierzą się w drugiej turze wyborów na burmistrza Strzegomia. W pierwszej turze uzyskali kolejno 4 495 i 2 833 głosy, co stanowi kolejno 43,92% i 27,68% poparcia.

wideo, foto: doba.pl

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

piątek, 19.04.2024 17:44
"Miasto i gmina w moim sercu" Co za brednie. Przecież...