"Paka Niemowlaka" trafiła do Dominika

środa, 10.7.2024 13:54 218 0

W środowy poranek w Urzędzie Miejskim w Żarowie gościli państwo Paulina i Tomasz Szczurek z malutkim synem Dominikiem. Chłopiec przyszedł na świat 20 czerwca. W chwili narodzin ważył 3,17 kg i mierzył 51 cm. Rodzicom towarzyszył również starszy z synków, Nataniel.

- Burmistrz z okazji narodzin dziecka złożył rodzicom serdeczne gratulacje, przekazując na ich ręce upominki w ramach akcji promocyjnej "Paka dla Niemowlaka" - przekazuje Magdalena Pawlik z UM Żarów.

- Spotkania z naszymi najmłodszymi mieszkańcami to dla nas wielka przyjemność. Serdecznie Państwu gratuluję i cieszę się, że w naszej gminie przybywa nowych mieszkańców. Życzę Państwu zdrowia, wiele optymizmu i samych szczęśliwych chwil – gratulował rodzicom Dominika burmistrz Przemysław Sikora.

- Pakiety powitalne „Paka dla Niemowlaka” skierowane są do najmłodszych mieszkańców gminy. Rodziców nowonarodzonych dzieci zachęcamy do udziału w akcji i przypominamy, że wszystkie szczegóły wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie internetowej w zakładce Paka dla Niemowlaka - informuje Pawlik.

Link tutaj: https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html

Dodaj komentarz

Komentarze (0)