Nadchodzą Dni Świebodzic

piątek, 16.9.2022 08:50 190 0

Już w najbliższy weekend 17-18 września po dwuletniej przerwie powracają Dni Świebodzic. Dwa dni wypełnione świetną muzyką i dobrą zabawą.

Impreza zacznie się w sobotę o godzinie 14:00 barwnym korowodem placówek oświatowych, organizacji pozarządowych i klubów sportowych dookoła stadionu przy ul. Rekreacyjnej. Tradycyjnie przed publicznością zaprezentują się przedszkolaki i uczniowie w swoich niezwykłych występach. Dla fanów muzyki na żywo przygotowaliśmy bogaty repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można posłuchać hiphopu, reggae, soulu, funku, szant, folku, a nawet melodii z krainy łagodności. Tegoroczne gwiazdy to Mesajah, który rozkołysze publiczność w sobotę i porywający do tańca zespół Sound n Grace w niedzielę.

Ponadto na uczestników czekać będzie moc dodatkowych atrakcji. Pierwszego dnia (w sobotę) o godzinie 15:00 (uwaga, zmiana godziny) na terenie obok odkrytych basenów rozpoczną się Mistrzostwa Świebodzic w wyciskaniu sztangi leżąc. W niedzielę zaś o 14:30 na górnej płycie stadionu rozegrany zostanie Charytatywny Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice.  Oba wydarzenia są organizowane dla małego wojownika Antosia, który urodził się z połową serduszka, a szansą na normalne życie jest dla niego kosztowna zagraniczna operacja. Podczas zawodów, każdy chętny może wrzucić do puszki datek na ratowanie małego serduszka.

Tradycyjnie młodsi i starsi będą mogli pobawić się w wesołym miasteczku i smacznie zjeść w strefie gastronomicznej. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)