[ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU] Mamy dla was bilety na wyjątkowe widowisko! "To podróż w serce kraju, gdzie przenikają się tradycja i nowoczesność"

środa, 29.11.2023 10:07 1462 0

*** ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ***

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile. Cieszy nas zainteresowanie konkursem.Prawidłowa odpowiedź to oczywiście rok 1931. Podwójne bilety otrzymują: Aneta Pilecka, Katarzyna Czubacka i Mirosław Banaś. Życzymy Państwu niezapomnianych wrażeń.

--------------------

Zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które przeniesie Was w serce Gruzji – do kraju, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku. Możesz doświadczyć magii gruzińskiego tańca, wyłaniającego się z korzeni narodowych, w połączeniu z pulsującą energią współczesnej choreografii  i muzyki.

APHKHAZETI – to nie tylko zespół o blisko 100-letniej historii. To legenda, która przetrwała próbę czasu, wojnę, a także trudne momenty przemian. Mimo wyzwań historycznych, zachował swój jedyny w swoim rodzaju charakter, duszę i kolorystykę!

W rękach legendarnego dyrektora artystycznego – Bachana Chanturia, tradycyjne tańce nabierają nowego życia, a muzyka staje się bardziej porywająca niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotuj się na fascynujące show: Choreonicon – tu tradycyjne melodie Gruzji spotykają się z nowoczesnym brzmieniem i choreografią. Odkryj widowiskowe tańce różnych regionów, pełne pasji, wigoru i gruzińskiego ducha!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Etniczność, balet, nowoczesność – wszystko w jednym! APHKHAZETI
w Polsce to show, jakiego jeszcze nie widzieliście. Przyjdź i daj się porwać niesamowitej energii Gruzinów!

Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo!

APHKHAZETI  to tradycyjne fragmenty muzyki gruzińskiej w zupełnie nowej odsłonie, wykonane przez orkiestrę na żywo, a także widowiskowe tańce różnych regionów w interpretacji legendarnego Bachana Chanturia! Czas trwania koncertu to 2 godziny.

Więcej informacji dostępnych jest na: https://pankoncert.pl/gruzinski-panstwowy-balet-aphkhazeti/

Widowisko odbędzie się we Wrocławiu 8 marca 2024 r. (piątek) o godz. 16:30 i 19:30 (Hala Orbita)

*** UWAGA KONKURS! ***

Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenia. Żeby je odebrać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

APHKHAZETI to zespół o niespełna 100-letniej historii. W którym roku został oficjalnie założony?

Na Wasze maile czekamy pod adresem konkursydsw@doba.pl do niedzieli, 3 grudnia do godz. 22.00. W temacie prosimy wpisać  APHKHAZETI a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu Ze zwycięzcami skontaktujemy telefonicznie.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)