[FOTO] Zaśpiewali covery i zachwycili publiczność

niedziela, 9.1.2022 08:40 1256 0

[FOTO] Zaśpiewali covery i zachwycili publiczność

Młodzi, piekielnie utalentowani i pełni charyzmy – Natalia Widuto, Szymon Wiraszka, Michał Kulniew oraz wokalistki Młodzieżowego Domu Kultury oczarowali publiczność największymi, przebojami z repertuaru m. in. Black River, Kwiatu Jabłoni, Mroza, Pidżamy Porno, Ralpha Kaminskiego, Sanah i Sarsy.

W sobotę, 8 stycznia w sali teatralnej ŚOK lokalni artyści zaśpiewali covery wskazanych przez świdniczan artystów i zaprosili do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepsze recenzje płyt.

Na scenie pojawiły się też wokalistki Studia Piosenki “La Chanson” Młodzieżowego Domu Kultury: Maria Kajewska, Klaudia Kutyba, Róża Madej, Maja Nawrot, Angelina Warmuz, Weronika Wąsowska.

 

- Świdnickie Recenzje Muzyczne to coroczny konkurs, w którym do wygrania są nagrody z puli 1000 zł. Żeby wziąć udział wystarczy napisać recenzję ulubionej polskiej płyty z lat 2020-2021 i wysłać do 23 stycznia Świdnickiemu Ośrodkowi Kultury. W styczniu w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych przed nami jeszcze następujące wydarzenia: 16 stycznia: panel dyskusyjny z udziałem Bovskiej, Petera (Vader) i Słonia (WSRH), 17 stycznia: warsztaty pisania recenzji prowadzone przez Artura Rawicza, a 23 stycznia: zakończenie naboru tekstów do konkursu  - mówił Bartosz Łabuda ze Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Foto - J. Cader

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)