[FOTO] Żarowski zespół Senyor Rici gościł w Jeleniej Górze

piątek, 8.10.2021 10:48 190 0

Stolica Karkonoszy w miniony weekend gościła seniorów z całego kraju. Swój udział w jeleniogórskich senioraliach mieli również członkowie chóru kameralnego Senyor Ryci, działającego w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

- Seniorzy zaprezentowali się w ramach Przeglądu Amatorskiej Twórczości Seniorów. Wydarzenie rozpoczął barwny korowód, w którym obok żarowian ramię w ramię szły zespoły z Międzyzdrojów, Lubina, czy Bogatyni. Atrybutem tegorocznego święta były słoneczniki, a Senyor Ryci mieli ich najwięcej. W ramach X Przeglądu Amatorskiej Twórczości Seniorów zaprezentowało się czterdzieści zespołów. Występ naszego chóru podczas przesłuchań konkursowych, tak się spodobał, że publiczność domagała się bisów. Jednak takiej możliwości w trakcie konkursu niestety nie ma – mówi Ryszard Fidler, kierownik artystyczny chóru kameralnego Senyor Ryci.

Już w najbliższy piątek, 8 października będziemy mieli niebywałą okazję, aby usłyszeć chór Senyor Ryci w programie Seniorzy Seniorom. Zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury i Sportu, ulica Piastowska 10a, wstęp wolny.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ: 08.10. Koncert zespołów Senyor-Rici i Krukowianie w Żarowie

Źródło: um.zarow.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)